![]() ![]()  | 
  |||||||||||||||||||
| 
     | 
  |||||||||||||||||||
Методичні розробки."Розвиток зв'язного мовлення у дітей 5-6 років з мовними патологіями"Автор: логопед МДОУ "Дитячий садок N 43" міста Казані РТ Ruzaeva Ірина Володимирівна ЗМІСТ.ГЛАВА I. ХАРАКТЕРИСТИКА ЗВ'ЯЗКОВОЮ УСНІЙ МОНОЛОГІЧНОЮ ПРОМОВИ ДІТЕЙ СТАРШОГО ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ 1.2. ПРОБЛЕМИ ФОРМУВАННЯ ЗВ'ЯЗКОВОЮ УСНІЙ МОНОЛОГІЧНОЮ МОВИ В ДІТЕЙ З ПРОБЛЕМАМИ В МОВНОМУ РОЗВИТКУ 1.3. АНАЛІЗ РЕЗУЛЬТАТІВ РОБОТИ ЗІ СТАРШИМИ ДОШКІЛЬНИКАМИ, ЩО МАЮТЬ ПОРУШЕННЯ МОВИ ГЛАВА II. ПРОГРАМА ПО РОЗВИТКУ ЗВ'ЯЗНОГО МОВЛЕННЯ У ДІТЕЙ ІЗ ЗАГАЛЬНИМ НЕДОРОЗВИНЕННЯМ ПРОМОВИ III РІВНЯ Основні вимоги до рівня підготовки вихованців. Способи перевірки знань умінь і навичок. КОНСПЕКТИ ЗАНЯТЬ ТА ЛІТЕРАТУРНО ХУДОЖНІ ВІКТОРИНИ 
 Заняття 1.ТЕМА: переказ оповідання М. Сладкова "Лісові велетні" (по сюжетної картині) МЕТА: Навчання дітей зв'язного, послідовному логічному переказу літературно- 
 художнього твору від першої особи.  ОБЛАДНАННЯ: Осіннє листя, розповідь Н. Сладкова "Лісові велетні", шапочки грибів, магнітофон, малюнки дітей. ХІД ЗАНЯТТЯ: 
 Л.: В осінній ліс на прогулянку Запрошую вас піти. Цікавіше приключенья Нам, хлопці, не знайти. Одна за одною стаєте, Міцно за руки беріться. По доріжках, по стежинах, По лісі гуляти підемо Може бути в осінньому лісі Ми боровичка знайдемо. 
 Л.: Ось ми з вами в осінньому лісі. Що ви бачите навколо? 
 Л.: Ці гриби ростуть у лісах. Але є серед них гриби - отруйні. Це мухомор, бліда поганка. (показ картинок і пояснення) 
 Л: А пам'ятаєте ми з вами читали розповідь про їстівні гриби? Хто автор? Як називається оповідання? Зараз ми його згадаймо і розповімо за ролями. Я розповідаю - ви договариваете. 
 Л.: А скажіть, що можна робити з грибами? (шукати, збирати, зрізати, мити, чистити, варити, смажити, сушити, солити, є, пробувати, і т. д)  
 Л.: Зараз розповімо наша розповідь про силачів. Хто буде автором? Хто підберезники, подосиновиком, білим грибом? (розподіл ролей, розповіді дітей). 
 Л.: Діти, які ви знаєте загадки про гриби, загадайте їх? 
 Він стоїть на ніжці гладкою, Але навіть для вовка небезпечний 
 Л.: У лісі всі весело грали І гриби ми згадували. Подивилися на годинник - У групу нам пора йти.  | 
  |||||||||||||||||||
| Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту. При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове  | 
    |||||||||||||||||||