logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      
      <tr>
        <td align=

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми

"Казки про фарби"

Конспект заняття з образотворчої діяльності для дітей середньої групи.

Автор: Позднякова Лілія Ігорівна, педагог додаткової освіти, Нефтеюганское районне муніципальне дошкільний освітній бюджетна установа «Дитячий садок «Чебурашка», ХМАО-Югра, Нафтоюганська район, п. Усть-Юган.

Інтеграція ОО: Пізнання, фізкультура.
Мета: Познайомити дітей з наукою кольорознавство.
Завдання:
Освітні
Знайомити дітей з наукою кольорознавство.
Пояснити дітям, що є три основних кольори - червоний, жовтий, синій.
Розвиваючі:
Вчити дітей користуватися палітрою: уточнити, що з трьох кольорових фарб можна отримати сім різних кольорів.
Вибирати потрібні кольори
Виховні:
Розвивати вміння ,пам'ять, пізнавальні інтереси, вміння чути і слухати
Методи і прийоми:
Наочні (показ, демонстрація);
Словесні (художнє слово, бесіда, питання-відповідь);
Практичні (малювання).
Педагогічні технології: особистісно-орієнтовані, дослідницькі, ігрові.
Здоров'езберігаючи технології: дихальна гімнастика, динамічна пауза, гімнастика для очей.
Попередня робота
Д/І - "Фарби". Розглядання різнокольорових картинок, карток.
Бесіда з дітьми (які ми знаємо кольору?)
Засоби навчання:
Демонстраційний матеріал
мультимедійна презентація
контурне зображення півника, акварельні фарби, пензлики, альбомний аркуш. Схема перетворення кольору.
Обладнання
Екран, проектор
Хід заняття.
Вихователь показує мультимедійну презентацію до казки "Півень і фарби"
Вихователь: Намалював Вова Півня, а розфарбувати його і забув. Пішов півень гуляти:
- Що ти ходиш такий нераскрашенный? - здивувалася Собака.
Подивився Півень у воду. І вірно - Собака правду каже.
- Не журися, - сказала Собака, - йди до Фарбам: вони тобі допоможуть.
Прийшов Півень до Фарбам і просить:
- Фарби, Фарби, допоможіть мені!
- Добре, - сказала Червона Фарба і розфарбувала йому гребінець і борідку.
Синя Фарба - пір'я на хвості.
Зелена - крильця.
А Жовта - грудку. - Ось тепер ти справжній Півень! - сказала Собака
Вихователь : Діти, а давайте ми теж спробуємо самі прикрасити нашого півника. (перед кожною дитиною лежить на столі контурне зображення півника).Які ми з вами кольору фарби візьмемо?
Відповіді дітей.

Физминутка
Мета проведення фізкультхвилинки: підвищити або утримати розумову працездатність дітей на заняттях; забезпечити короткочасний активний відпочинок для дітей протягом заняття.
Ми ногами топ-топ!
Ми руками хлоп-хлоп!
Ми очима мить-мить,
Ми плечима чик-чик.
Раз - сюди, два - туди,
Повернися навколо себе.
Раз - присіли, два - привстали.
Руки вгору всі підняли.
Раз-два, раз-два,
Займатися нам пора.
Вихователь: Діти, а ви знаєте, чому в казці розповідається тільки про червону, жовту і синю фарби? Подивіться, адже в коробці їх набагато більше, і всі вони такі гарні.
Є така наука - кольорознавство. Вона розповідає нам все про кольорі.
Виявляється, є три основних кольори: червоний, жовтий, синій. Візьміть ці фарби, а решта приберіть. Ці фарби-не прості, а чарівні. За їх допомогою ми зможемо намалювати картину, вона розквітне всіма кольорами веселки.
Давайте почнемо з жовтої фарби і намалюємо вгорі аркуша тепле, ласкаве, променисте сонечко. Синьою фарбою, пухнасті хмари. Хотіла б я намалювати зелену галявинку, та зеленої фарби немає. Але, давайте, діти згадаємо, що наші барви чарівні. Намалюємо синю травичку, а потім обмакнем пензлик в жовту фарбу і зробимо мазки на синій траві. Подивіться, що за диво сталося!
Відповіді дітей.

   
Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове