logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      <tr>
        <td align=k9

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми

«Назустріч зимової Олімпіади 2014 року»

Конспект-бесіда в середній групі.

Автор: Давиденко Олена Сергіївна, вихователь, Муніципальне дошкільний освітній заклад Дитячий сад Комбінованого виду N4, Краснодарський Край, Єйський район, станиця Должанська.

Мета: Збагачувати знання дітей з теми «Олімпійські ігри»

Завдання: Конкретизувати уявлення дітей про зимові види спорту
Розвивати зв'язне мовлення, збагачувати словник; Формувати навички колективної гри; Розвивати у дітей вміння та навички швидкого бігу з естафетної паличкою, бігу з перешкодами;
Розвивати спритність, швидкість, витривалість при виконанні фізичних вправ; Виховувати гордість за досягнення наших спортсменів
Доставляти дітям радість.

Методи і прийоми: Бесіда, читання художньої літератури, розглядання ілюстрацій, похвала, настільний театр.

Попередня робота: Розглядання ілюстрацій про зимові види спорту; Малювання на тему «Зимові види спорту»; «З фізкультурою ми дружимо».Організація виставки спільних робіт вихованців та батьків на тему «Любимо займатися спортом». Розучування віршів про спортивному обладнанні; про зарядку, про спорт.

Матеріали: Площинні символи олімпіади; ведмедя, леопарда і зайця (для настільного театру), обладнання з фізичної культури: м'ячі, кеглі, кільця.

План проведення:
1. Організаційна частина. Бесіда «Олімпійські ігри»
Вихователь: Дорогі хлопці! Ми раді вітати всіх глядачів, уболівальників-учасників малої зимової Олімпіади.
Проводимо свято спорту
Ми в честь Олімпіади
Здоров'я, силу, зміцнюємо
І спорту дуже раді!
Олімпійські ігри! Що це таке? (Відповіді дітей: змагання, естафета, спортивні ігри).
Хто приймає участь в олімпійських іграх? (Відповіді дітей: спортсмени, тренери, судді, гравці.)
Хто нам допомагає відстежити результати змагань? (Журі, судді).
Суддя стежить не тільки за вашою швидкістю, але і за якістю виконання.

2. Розминка
Щоб здоровим бути сповна
Фізкультура потрібна всім
Для початку по порядку
Разом зробимо зарядку!

3.А тепер подивіться у нас в гостях герої символи олімпіади; ( показ настільного театру).
Леопард: Привіт, майбутні спортсмени і спортсменки!
Ведмідь: Ми символи Зимових Олімпійських Ігор: Леопард, Зайчик і я, Білий ведмедик.
Заєць: Діти, а ви любите спорт?
Ведмідь: Хлопці, робите ви зарядку вранці?
Леопард: А ви бігаєте по хаті туди-сюди?
Заєць: чи Займаєтеся фізкультурою в дитячому садку?
Діти: Так, обов'язково, із задоволенням.
Заєць: А я зараз перевірю, я почну, а ви продовжите.
Кожен день вранці
Ми робимо зарядку,
Діти: Дуже подобатися нам робити по порядку.
Ведмідь: Весело крокувати!
Діти: Рук піднімати!
Ведмідь: Присідати!
Діти: Бігати і скакати!
Леопард: Спорт любите з дитячих років,
Будете здорові!
Заєць: Якщо хочеш бути вмілим,
Спритним, швидким, сильним, сміливим,
Навчіться любити квача,
Віжки, обручі і палиці.
Заєць, ведмідь, леопард: От ми й прибули! Отже, майбутні олімпійці. Я бачу що ви дійсні і дружать зі спортом. Пропоную вивчити девіз:
-Хто з вітром моторним може зрівнятися?
Всі:-Ми Олімпійці!
-Хто вірить у перемогу, перешкод не боїться?
Всі: -Ми Олімпійці!
-Хто спортом улюбленої Вітчизни пишається?
 Всі:-Ми Олімпійці!

   
Rambler's Top100 Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове