logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      
      <tr>
        <td align=

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми.

Конспект заняття в першій молодшій групі з розвитку мовлення (7). Хто в будиночку.

Вихователь: Вітліна Н.П. МДОУ д/сад 37. р. Красногорськ
Мета заняття: Учити дітей розрізняти за зовнішнім виглядом і називати птахів і тварин; розуміти прості за формою і змістом питання вихователя, відповідати на них; спонукати наслідувати голосам птахів і тварин. Закріплювати вимову звуків у звукоподражательных словах.
Хід заняття: Виставити на стіл будиночок. Приготувати малюнки тварин (півень, гусак, курка, корова, кішка, собака).
Вихователь розповідає дітям, хто в будиночку живе і по черзі показує картинки з зображеннями знайомих тварин (собака, кішка, корова, півень, курка, гуска, качка). Розповідає, хто як кричить, а діти наслідують голосам тварин і птахів: <гав-гав> , <мяу> , <га-га> , <кря-кря> і т. д.
Далі вихователь показує у віконце будиночка тварин і питає у дітей: <Хто в будиночку живе?>
Діти по черзі і хором відповідають.
Кожній дитині окремо задаються питання: <Як кричить півник?> , <Як гавкає собака?> і т. д.
Вихователь допомагає дітям пригадати вірші і потішки про тварин, яких вони дізналися.
Для індивідуального відтворення частіше викликають дітей, які мають недостатньо чітку мова. Вихователь стежить за правильним і чітким вимовлянням звуків.
Закінчуючи заняття, вихователь запрошує дітей розглянути тварин (картинки). Відповідає на їхні запитання.

   
Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове