logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      
      <tr>
        <td align=

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми

«В гості до зайчика»

Конспект безпосередньо-освітньої діяльності у першій молодшій групі.

Автор: Васеева Тетяна Миколаївна, вихователь II кваліфікаційної категорії, МДОАУ дитячий садок N 12 загальнорозвиваючого виду р. Зея Амурської області

Освітні галузі: пізнання, комунікація, фізична культура.

Програмовий зміст: Вчити вибирати один предмет з кількох. Вчити ходити по доріжці, по похилій дошці, переступати через вузьку лінію. Закріпити навички розстібання ґудзиків.

Матеріал: будиночок з різними застібками; іграшки на магнітиках 4-5 штук; тарілка; зайчик (картинка або іграшка); кошик; «Чарівна паличка»; дерево з ґудзиками; яблука з тканини з петелькою; телефон; доріжка; стрічка; похила дошка.
Хід заходу:

Дзвенить телефон - вихователь піднімає трубку.
- Здрастуй зайчик! Я тебе слухаю (пауза). Добре.
- Хлопці, нас зайчик запрошує до себе в гості. Дорога належить далека.
  (крокують доріжкою)
З рівненькою доріжці,
Крокують наші ніжки.
Гірка зустрілася нам на шляху.
Ось ми горочку пройдемо,
Струмочок переступимо.
- Ось і зайкін будиночок. Двері і вікна закриті. Зайка хоче, щоб ми його знайшли.
-Давайте пошукаємо його. (відкривають різні застібки на будиночку) Зайчик вітається.
-Зайка зголоднів і захотів їсти. Чим можна пригостити зайчика? (морква, капуста).
На тарілочці лежать 4-5 іграшок на магнітиках.
-Знайди морквину (капусту) і почастуй зайчика. (Прикріплюють на магнітну дошку).
- Хочете, станеться диво - чари? Зараз я доторкнуся чарівною паличкою до зайченя, і наш друг підросте.
(Вихователь викликає дитину, він закриває вікно, а вихователь зайця ховає в кишеню і дістає іграшку зайця з порожнім кошиком).
-Подивіться, який великий зайчик виріс. Поторкайте, погладьте його.
- Який зайчик? (пухнастий, білий)
- Скільки лап у зайчика? (багато)
-Чого у зайчика по - одному? (ніс, рот, хвіст).
-Покажи одне вухо (очей).
-Подивіться, у зайчика в кошику. Що? (яблука) Які вони? (круглі, зелені)
- Зайка хоче пригостити нас, але чи можна ці яблука є? (ні, вони не справжні).
- Зараз я торкнуся чарівною паличкою, а ви закрийте очі і яблука будуть справжні.
Вихователь забирає кошик з муляжами і дістає кошик з цими яблуками.
- Брудні яблука можна їсти? (ні). Чому? (живіт заболить). А що треба зробити, перш ніж їсти? (помити).
Вихователь миє і роздає дітям.

   
Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове