logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      
      <tr>
        <td align=

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми

«Наш весняний струмочок»

Конспект заняття з конструювання з паперу для середньої групи.

Автор: Петрухина Ганна Володимирівна, Татаркіна Ю. В., вихователі, МАДОУ N96 «Розумниця» р. Набережні Челни.

Інтеграція освітніх галузей: «Пізнання» (конструктивна діяльність), «Художня творчість» (аплікація),
«Фізична культура», «Комунікація», «Соціалізація».
Види дитячої діяльності: ігрова, продуктивна, пізнавально-дослідницька.
Мета: тренувати навички роботи з папером, розвивати увагу, бажання допомагати один одному.
Плановані результати: здатний конструювати кораблик з паперу, активно і доброзичливо взаємодіє з педагогом та однолітками.
Матеріали до заняття: аркуші паперу квадратної форми, клей, пензлики, клейонки, ганчірочки, ватман, на якому заздалегідь намальований струмочок.
Хід заняття
Хлопці, яке у нас зараз пора року? (Весна) . Молодці, назвіть мені три весняних місяці(березень, квітень, травень). Який у нас зараз місяць? (Березень). Молодці, давайте подивимося за вікном у нас зараз яка погода? (хмарно, сніг тане, калюжі колом). Правильно , молодці. Не тільки калюжі а
ще невеликі струмочки. Ось подивіться на дошку цей малюнок схожий на струмочок?(Так). А от щоб прикрасити наш струмочок ми сьогодні зробимо красиві кораблики.
Квадрат кольорового паперу (10на10) скласти по діагоналі, розгорнути, до лінії згину докласти спочатку одну нижню сторону, потім іншу. Взятися за утворився куточок і скласти кораблик навпіл. Нижній куточок відігнути на зворотний бік.
От молодці хлопці які гарні кораблики у нас вийшли!
Физминутка.
МИШКО ВИЛІЗ ІЗ БАРЛОГИ
Мишко виліз із барлоги
Озирнувся на порозі (повороти вліво-вправо)
Потягнувся він зі сну (потягуються руки вгору)
До нас знову прийшла весна (Обертання головою)
Щоб швидше набратися сил,
Головою ведмідь крутив.
Нахилився взад-вперед (нахили вперед-назад)
Ось він по лісу йде. (нахили правою рукою торкнутися
лівої ступні і навпаки)
Шукає мишка корінці
І трухляві пеньки.
Нарешті ведмідь наївся
І на деревинку сів Діти сідають

Молодці хлопці, дуже красиві кораблики у всіх вийшли.
Але подивіться наш струмочок сумує, давайте зараз щоб його розвеселити
Кожен з вас по черзі підійде і наклеїть на струмочок свій кораблик.
(Діти по черзі підходять і наклеюють свої кораблики, вихователь контролює, допомагає, показує куди наклеювати).
Молодці подивіться, який гарний, веселий струмочок у нас вийшов!
У занятті використані матеріали посібника: «Комплексні заняття за програмою «Від народження до школи» під редакцією Н.Е. Веракси,
Т. С. Комарової.

   
Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове