logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      
      <tr>
        <td align=

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми

«Бути здоровими хочемо»

Конспект інтегрованого музичного заняття в старшій групі.

Автор: Слаута Марина Миколаївна, музичний керівник, Муніципальне казенне дошкільна освітнє установа Дитячий садок N 45 КВ «Горобинка», Челябінська область, р. Бакал.

Мета заняття: організація музично - оздоровчої роботи в ДНЗ, що забезпечує кожній дитині зміцнення психічного і фізичного здоров'я, формування звички до здорового способу життя.
Завдання: розвивати музичні і творчі здібності, використовуючи здоров'я зберігаючі технології, виходячи з вікових особливостей кожної дитини.
                                               
Хід заняття
Вхід «Музична скринька» (завдання в корабликах).
Ведучий: Пливе, пливе кораблик,
Він мчить по хвилях,
І в нашому світлому залі,
Він до берега пристав.
Привіз він нам листа,
Прочитати повинна його.

 

Я скажу вам по секрету, як буває,
Гра в свій світ нас запрошує.
Потішити і чогось навчити
І, звичайно ж, нас всіх розвеселити.
Відгадайте, будь ласка, загадку!
Біла водиця
Всім нам стане в нагоді
З білої водиці
Все, що хочеш, роби:
Вершки, кефір,
Масло в нашу кашу,
Сирок на пиріжок,
Їж, Іванко - дружок!
Їж та пий,
І гостям налий,
І коту не пожалій!
Що ж це за водиця?
Ведучий: Звичайно молоко!
Пийте діти молоко,
Будете здорові!
Рухове вправа: «Втекло молоко»
(Виконується під музику Моцарта, симфонія N 40, 3 частина).
Втекло молоко, легко Біжать по колу відповідно до
Втекло молоко темпом музики.

Вниз по сходах скотилося,
Уздовж по вулиці пустилося,
Через площу потекло,
Постового обійшло. Біжать змійкою

Під лавкою проскочило,
Трьох бабусь підмочило. Біжать, закидаючи ноги назад

Пригостили двох кошенят,
Розігрілося - і назад. Роблять пружинку «стоячи на місці»

Уздовж по вулиці летіло. Біжать з високим підйомом коліна
Вгору по сходах пыхтело, Йдуть повільним кроком
І в каструлю заползло, перевалюючись з боку на бік
Важко відсапуючись. Виконують дихальну вправу на видиху вимовляє «Уф - ф - ф».
Тут господиня підійшла: - Закипіло! Закипіло!
Ведучий: Ну а каша з молоком
Це просто диво.
Вранці їж кашу,
Станеш силачем.
(Діти розповідають вірші).
1 дитина:
Каша біла з рису
Корисніше всякого ірису.
Зерна білі тверді,
Але налий в чавун води,
Так постав на вогник,
Та підсипка - ка сахарок,
Підсоли трошки -
І берися за ложку.
2 дитина:
Каша з гречки,
Де варилася? У грубці
Кашу хвалили,
На всіх розділили.
3 дитина:
Їж кашу «Геркулес» -
Це чудо з чудес!
Їж - станеш силачем,
Будь-яка гиря - дарма!
Вихователь: Ну, а щоб не хворіти і не застуджуватися, потрібно нам масажем всім зайнятися.

Масаж «Неболейка»
(Масаж біологічно активних зон, для профілактики простудних захворювань) Виконується під музику Чайковського П. І. «Листопад».
Щоб горло не боліло, Погладжують долонями шию
Ми його погладимо сміливо. м'якими рухами зверху вниз.

Щоб не кашляти, не чхати, Вказівними пальцями
Долоньку тримаємо козирком. розтирають крила носа

«Вилку» пальчиками зроби, Розсовують вказівні і середні пальці
Масажуй вушка ти вміло. і розтирають точки перед і за вухами

Знаємо, знаємо - так - так - так! Потирають долоні один об одного
Нам застуда не страшна!
Вихователь: Гей, хлопці! Мерщій
Чистимо овочі для щів!
Проводиться комплекс загальнорозвиваючих вправ «Суперечка овочів».
(Використовується музика Моцарта «Музична скринька»)
Хто з нас, з овочів,
І смачніше, і потрібніший?
Хто при всіх хворобах
Буде корисніше? Йдуть по колу кроком маршу
 
(Вихід морквини)
Про мене невеличка розповідь
Хто не знає вітаміни?
Пий завжди морквяний сік,
Будеш стрункий і високий!
(На музику діти піднімаються на носках вгору 5 - 6 разів)

(Вихід дитини - помідора)
Тут надувся помідор
І промовив суворо:
- Не базікай, морква - дурниця
Помовч трохи.
Самий смачний і приємний
Вже, звичайно, томатний сік.
(Під музику діти роблять нахили в сторони)

(Вихід дитини - редиски)
Я рум'яна редиска,
Поклонюся вам низько - низько
А хвалити себе навіщо?
Я тож відома всім!
(Під музику діти нахиляються вперед з розведенням рук в сторони)

(Вихід дитини - капусти)
А які смачні
Капустяні Пироги
Пригощу хлоп'ят
Качаном солодкою.
(З музикою сідають по - турецьки і гойдаються з боку на бік, руки на колінах)

(Вихід дитини буряків)
Треба буряк для борщу
І для вінегрету
Їж сам і пригощай,
Краще буряків нема.
(Діти з музикою виконують рухи: стоячи на колінах, повертають тулуб вправо, вліво, руки на поясі)

(Вихід дитини - огірочка)
Дуже будете задоволені,
З'ївши огірочок малосольный.
А вже свіжий огуречик
Вам сподобається, звичайно.
(Під музику, лежачи на спині, руки за головою, піднімають і опускають прямі ноги)

(Вихід дитини - лука)
Я - приправа в кожній страві,
І завжди корисний людям.
Вгадали? Я вам друг.
Я - простий зелений лук!
(Під музику присідають, піднімаючи руки вгору)

(Вихід дитини - горошку)
Вискочив горошок -
Ну і хвалько!
Я - такий гарненький
Зелененький хлопчисько
Якщо тільки захочу,
Всіх горошком пригощу.
(Стрибають на двох ногах, змінюючи положення рук)

Діти, маршируя, промовляють речитатив:
Щоб здоровим, сильним бути,
Треба любити овочі
Всі, без винятку,
У цьому немає сумніву.
(Виконують дихальні вправи по Стрельникової (на видиху - обнімання плечей, різко, з положення руки в сторони навколишніх рухом щільно захопити плечі)
Ведучий: А зараз хлопці, треба, суп зварити нам разом дружно.
Масаж спини «Суп»
(Виконується під музику Вівальді «Весна»)
Діти стають парами, потім пари міняються.
Чікі - чікі - чікі - ща!
Ось капустка для борщу! Поплескують долонями

Покрашу картоплі,
Свеколки, моркви. Постукують ребрами долонь

Півголівки лучку
Так зубок часнику. Б'є кулачками

Чікі - чок, чікі - чок
І готовий борщичок. Погладжують долонями
Ведучий: Він приправа в кожній страві
І завжди корисний людям
Вгадали? Я вам друг
Я простий зелений лук!

Масаж шиї «Лук» (за китайською методикою)
(Виконується під музику П. І. Чайковського «Пролісок»)
Зеленіє цибулю у воді, Ліва рука обхоплює шию
Бульбашки на бороді, з правого боку і протирає її,
Бульбашки, бульбашки - проводячи долонею до основи
Пустуни, бешкетники! горла, теж саме правою рукою

Кожен цей пухирець Вказівним і великим пальцем
Дуже бороду лоскоче. руки відтягують шкіру на шиї
Якщо так лоскотати,
Усяк, хто захоче реготати! і відпускають її (16 разів)

Цибуля трясе бородою, Великим пальцем лівої руки
Нашорошував стрілки: обхоплюють шию зліва, а
Скоро буду молодий іншими пальцями - праворуч,
Лежати на тарілці. масажують шию вгору і вниз

Ведучий: 1,2,3,4 - розсувайте коло ширше, кажу я город - відповідай, що там росте? Я кажу слово - сад, потрібно, потрібно, що в саду росте назвати.

 

Гра «Сад - город»
Ведучий: кидає дитині м'яч і каже, наприклад: «Сад». Дитина називає будь-який фрукт і кидає його назад ведучому. Якщо ведучий каже: «Город» - учасник гри повинен вимовити назву будь-якого овоча.
Ведучий:
Дівчатка та хлопчики
Весело крокуємо
За квітами ми йдемо
Пісню распеваем.
(Діти танцюють ритмічний танок «Чарівний квітка) Диск «Зимова казка» N 146

Ведучий:
Ігри з вами пограли,
Багато нового дізналися,
Ось як у своєму садку
Ми з хлопцями живемо.
Мама, ти нас розбуди,
Раніше в садок відведи.
(Діти стають у півколо, виконують пісню «Колись лінуватися» музика і слова Ст. Шестакової)
Діти виходять із залу під музику «Разом весело крокувати»)

   
Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове