![]() ![]() |
|||||||||||||||||||
![]() |
|||||||||||||||||||
|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
||||||||||||||
Конспекти занять з дітьми"Грибочок"Конспект заняття з ФЕМП.Автор: Стрицына Н. А., вихователь, Муніципальне бюджетне дошкільна освітня установа «Дитячий сад загальнорозвиваючого виду з пріоритетним утворенням інтелектуального розвитку вихованців N7 «Рябінушка», р. Набережні Челни. Мета: вчити складати предмет з двох різних за формою і кольором частин, закріпити назви частин гриба: "капелюшок", "ніжка"; вчити користуватися індивідуальним фланелеграфом, правильно розташовувати частини предмета на ньому ( вгорі - капелюшок, під капелюшком - ніжка); продовжувати вчити дітей розуміти та вживати слова "багато", "один", "по одному"; виховувати добре ставлення до тварин, бажання допомагати їм. Матеріал та обладнання: фланелеграф, частини гриба (капелюшок і ніжка)- на кожну дитину (роздатковий матеріал) і для вихователя, кошик, грибочки на підставці, макети ялинок, білочка, фланелеграфы для дітей (оксамитова папір) Попередня робота: ігри на розрізнення понять "один-багато", бесіда про частинах, з яких складається гриб, розглядання картинок. Словникова робота: продовжувати вчити дітей узгоджувати числівник "один" з іменником у роді й відмінку. Методи і прийоми: демонстрація об'єктів, запитання до дітей, художнє слоао, підказка, повтор. поощерение, сюрпризный момент, пояснення.
До заняття вихователь розставляє в групі ялинки і грибочки у різних місцях. Також готує столи з розкладеними фланелеграфами ( оксамитова папір) та роздатковим матеріалом ( капелюшки і ніжки) в тарілочках на кожну дитину і для вихователя.
Хід заняття: В:- Хлопці, до нас сьогодні завітали гості, вони хочуть подивитися, як ми будемо з вами грати. Давайте поздороваемся з гостями. Доброго дня! О. про: -Здрастуйте! (Стук у двері) В:- Ой, хлопці, що за стук? Хто це стукає до нас? Напевно хтось в гості до нас поспішає. (З'являється білочка). Дивіться-но, хлопці, хто це? О. про:- Білочка. В:- Правильно, діти, білочка. Білочка:- (вітається) Хлопці, як вас багато, ви не могли б мені допомогти? Я одна, а мені потрібно запасти дуже багато грибів, та боюся, що не встигну. В:- Не переживай, білочка! Мої хлопці тобі допоможуть. Допоможемо, діти, білочці зібрати багато-багато грибочків? О. про:- Так! В:- Ми з рівненькою доріжці Білочка:- Ось і повна корзина, В:- Молодці, хлопці! А тепер візьміть свої стільчики і сідайте за столи. Білочка, підемо з нами, подивишся, що вміють робити мої хлопці. (Діти сідають за столи). В:-Давайте, хлопці, ще раз подивимося грибочок. У грибочка, подивіться, є капелюшок (вихователь обводить пальцем) і ніжка (вихователь проводить пальцем по ніжці зверху вниз). Капелюшок закруглена, а ніжка довга. Капелюшок червона. Давайте разом повторимо В:- Такий грибочок можна викласти на зеленій галявині. Ось у мене (вихователь бере з коробки капелюшок і показує) капелюшок, а це (показує) ніжка. Тут я викладу капелюшок. Бачите, під капелюшком залишилося місце для ніжки. Під капелюшком викладу ніжку. Що вийшло? (Грибочок). В:- Тепер, хлопці, ви на своїх галявинах викладіть гребочек. Білочка:- Так, мені дуже сподобалося. Спасибі вам, діти, за грибочки, ви мені дуже допомогли. В:- Молдцы дітки! А тепер на цьому наше заняття закінчується, так і білочку пора в ліс. скажімо білочці "До побачення". О. про:- До побачення! Список використаної літератури: 1. Рускова Ст. Л. "Методичні рекомендації до "Програмі виховання і навчання в дитячому саду" М: Просвітництво, 2005. 2.Заняття з математики у дитячому садку. Посібник для вихователя дитячого садка. М: Просвещенин, 2000р. |
|||||||||||||||||||
Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту. При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове |