logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      
      <tr>
        <td align=

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми

«Лебідь».

Конспектзанятия ОРІГАМІ.

Автор: Ягодарова Валентина Аркадіївна, вихователь, Муніципальне бюджетне дошкільний заклад комбінованого типу дитячий садок N 90 «Здоровань» міста Йошкар-Оли.

Мета заняття: Розвиток у дітей здібностей до конструктивної і художньої творчості, використовуючи елементи техніки «Орігамі».
Завдання:
1. Удосконалювати дрібну моторику рук, точні рухи пальців через виготовлення модулів "Орігамі";
2. Сприяти розвитку мовлення через використання такого прийому, як звіт про виконану роботу, попереднє усне планування, робота з технологічної, пооперационной карті.
3. Стимулювати розвиток механічної та логічної пам'яті через запам'ятовування прийомів, способів і послідовності виготовлення виробу.
4. Розвивати концентрацію уваги через зосередження на процесі виготовлення вироби.
5. Формувати лідерські та організаторські здібності вихованців, а також впевненість у собі через задоволення соціально-значущих потреб.
Обладнання:
- Карта - опора
- Мультимедійна техніка
- Мультимедійна презентація
-Папір для офісної техніки (формат А4) біла.
- Ножиці із закругленими кінцями.
- Музика
- Зразок
Хід заняття: Здрастуйте, хлопці! Ми починаємо з вами заняття орігамі.
Але спочатку налаштуємося на роботу. Я буду говорити пошепки , а ви за мною повторюйте вголос. Домовилися?
Ми - добрі!
Ми - дружні!
Ми уважні!
Ми - старанні!
Ми відмінно займаємося!
Все у нас вийде!
-Молодці!
Давайте згадаємо, що ми знаємо про папері? Відповіді дітей (рветься, мнеться, а ще її можна складати). Сьогодні на занятті ми будемо складати модулі. А модулі нам знадобляться, щоб зібрати птицю. А яких птахів ви знаєте? Назвіть. Відповіді дітей.
Яку пташку ми будемо збирати сьогодні з модулів , ви дізнаєтеся , відгадавши таку загадку:
-Ця казкова птиця
Красою своєю пишається.
Плавно шию вигинає
Кожен ЛЕБЕДЯ дізнається.
-А ось це що за птах,
Ніби хмара паморочиться.
По річці серед синіх вод
ЛЕБІДЬ біла пливе!

-Правильно, лебідь! Показ ЛЕБЕДЯ. Розглядання.
Скажіть, хлопці, а яку казку ви знаєте про цих птахів?-
( «Гуси-лебеді»)
Питання по казці:
-Кого забрали на крилах гуси-лебеді?
-Куди вони забрали Іванка?
-Хотіла з ним зробити Баба-Яга?
-Хто ж прийшов на допомогу до нього?
Ось такого красивого лебедя ми сьогодні і будемо складати з модулів.
Діти, подивіться, що я ще принесла на наше заняття. (Виставляю панно).
-Що це? - Картина
-Що ми на ній бачимо? Вдалині ми бачимо село, а в центрі зображено озеро. А хто ж пливе по воді? Хлопці, подивіться, адже лебідь зовсім один серед такої великої водойми. Як ви думаєте, йому погано?- так, йому сумно, нудно. Як ви думаєте, чому? - у нього немає друзів. Давайте порадуємо його, виготовивши одного для цього лебедя.
Але перш ніж зібрати нам лебедя, нам треба виготовити багато модулів. Як ми будемо готувати модулі подивіться, будь ласка, на екран.
Приготувалися всі дружно складати модулі. Покладіть перед собою прямокутник . Зігніть прямокутник навпіл.
Зігніть і розігніть, щоб намітити лінію середини. Поверніть горою до себе. Зігніть краю до середини і переверніть. Підніміть краю в гору.
Загніть куточки, перегинаючи їх через великий трикутник. Знову складіть маленькі трикутнички по намічених лініях і підніміть краю вгору.
А тепер зігніть навпіл. Отриманий модуль у вас має два куточка і два кармашка. У кожного модуля є довга сторона і коротка. (Діти починають готувати модулі. Вмикаю спокійну музику .Нам потрібно буде скласти 458 таких модулів. Саме стільки модулів треба, щоб зібрати нам лебедя.
ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКА:
Підніми долоні вище і склади над головою.
Що ж вийшло? Гуси вийшли. Ось один, а ось інший...
На першому занятті ми заготовляємо модулі для лебедя. А ми будемо збирати на наступному занятті.
Молодці ,хлопці! Постаралися сьогодні на славу! Подивіться скільки багато паперових модулів у нас вийшло. На наступному занятті ми з вами будемо вивчати схему зборки лебедя і тоді вже ми зберемо одного для нашого лебедя.

   
Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове