logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      
      <tr>
        <td align=

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми

З днем народження, Курча!

Заняття з образотворчої діяльності для дітей 4 років.

Автор: Іванова В. М., педагог додаткового освіти, Муніципальне бюджетне освітня установа додаткової освіти дітей «Центр додаткової освіти для дітей ім. Ст. Волошиної» р. Кемерово.

Мета:

  • Формування вміння малювати курчати.

Завдання:

  • Закріплювати навички зображення округлої форми.
  • Спонукати дітей доповнювати свої малюнки деталями.
  • Виховувати у дітей чуйність до ігровим персонажам.

Наочний матеріал:

  • ілюстрації із зображенням курки і курчат,
  • куряче яйце,
  • тенісний кульку,
  • таблиця послідовного малювання курчати.

Обладнання для дітей:

  • магнітна дошка,
  • гуаш 6 кольорів,
  • кисть N3,
  • альбомний аркуш,
  • баночки для води.

План заняття:
1. Організаційний момент. Повідомлення мети заняття дітям.
2. Пояснення нового матеріалу.
3. Самостійна робота дітей.
4. Підведення підсумків. Виставка малюнків дітей.

Хід заняття.
Організаційний момент.
Повідомлення мети заняття дітям.
Прийшла мама курочка і діток з собою привела. Як їх звуть? - курчата.
Сьогодні хлопці ми навчимося малювати курчати.

Пояснення нового матеріалу.
Бесіда «Курчата».
Подивіться, які курчата маленькі, пухнасті.
Які ще?
У них овальний тулуб і кругла голова, є у них ніжки.
Скільки їх?
Якого кольору?
Скільки очей?
Є у курчати і дзьобик.
Курча схожий на курочку? Чому?
Хлопці, ви знаєте, звідки з'являються курчата?
З яєчка. ( Діти чіпають і порівнюють яйце і кульку.)
Яйце витягнуте, округле, немає кутів.
Послухайте казкову історію, про те, що одного разу сталося з курочкою.

Розповідь «Курочка Ряба»
(Розповідь супроводжується малюванням педагога на дошці)
Жила собі курочка Ряба. Знесла курочка яєчко, непростий, а золоте.

Села курочка його гріти. Довго, довго гріла його. І раптом, в один з днів в яєчку пролунав стук «Тук-тук». Шкарлупка тріснула попереду і з яєчка здалася кругла, пухнаста голова. Потім, з іншого боку з'явився маленький хвостик.

 

Знизу витягнулася спочатку одна лапка і розправилися три пальчика, потім інша.

Раптом в середині пухнастою головки відкрився і заблищав коричневий очей і здався маленький, червоний дзьобик. Хто це? - Курча. Курча відкрив дзьобик і запищав. Як? - Пі, пі, пі.

   

Фізкультхвилинка.
Зібрала курочка всіх діток і пішла з ними гуляти.
Давайте і ми погуляємо з ними.
Йшли курчата по доріжці
Піднімаючи ніжки. Захотіли вони їсти,
Запищали дружно - пі, пі, пі.
Йшли курчата по доріжці
Піднімаючи ніжки.
Захотіли вони пити,
Запищали дружно - пі, пі, пі.
Наїлися, напилися
Додому повернулися.
Прийшла курочка додому, а курчата розбіглися і загубилися. Хлопці, давайте допоможемо курочці знайти діток - ципляток? Давайте намалюємо їх.

3. Самостійна робота дітей.
Педагог нагадує послідовність малювання і уточнює, що краще малювати курчати в центрі аркуша. Діти малюють курчати, згадуючи казку.

4. Підведення підсумків. Виставка малюнків дітей.
В кінці заняття влаштовується перегляд малюнків. Дітям пропонується придумати ім'я свого курчаті. Педагог дякує хлопців від імені мами Курочки і пропонує дітям погуляти з курчатами. Вдома діти малюють братика або сестричку курчаті, щоб не було нудно.

   
Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове