logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      
      <tr>
        <td align=

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми

«Наряд для матрьошки»

Реалізація освітніх галузей: Пізнання, Пізнавально-ігрова діяльність.

Автор: Чеботарьова І. А., вихователь, Муніципальне дошкільний автономне освітнє установа дитячий сад загальнорозвиваючого виду «Ялинка» з пріоритетним здійсненням діяльності з пізнавально-мовному розвитку дітей, місто Пить-ях.

Мета: Закріплення кольору, та групування однорідних предметів за кольором.
   Завдання:
1. Вчити дітей групувати однорідні предмети за кольором
2. Розвивати мислення, уяву
3. Закріплювати кольору
4. Виховувати у дітей інтерес до заняття
Вид дитячої діяльності:
Комунікативна, ігрова, рухова.
Словникова робота: Матрьошка, ключ
Методи і прийоми:
Моделювання ігрової ситуації з метою постановки проблеми і створення мотивації
Використання дидактичних посібників,
Словесний метод (читання потішки)
Практичний метод (ігровий і пізнавальний)
Обладнання: Російські матрьошки вирізані з паперу. Вирізані гуртки з кольорового паперу, макет різнокольорових дверей, ключів. Дидактичні ігри: «Підбери ключ до дверцятах», «Розклади по кольору»
Попередня робота: вивчення фізхвилинки (слова, руху)

Хід заняття
Хлопці, сьогодні ми з вами поїдемо в гості до російської матрьошці. Займаємо свої місця, поїхали - (звучить музика, на вибір педагога)
Підходимо до російської матрьошці. Хлопці вітаються з матрьошкою.
Матрьошка сумна, і тому просить прикрасити дітей її вбрання (діти прикрашають плаття різнобарвними кружечками (червоний, жовтий, зелений, білий). Матрьошка радіє і дякує хлопців (діти оточують матрьошку під музику).
В подяку матрьошка дарує дітям 2 гри:
1. «Підбери ключ до дверцятах»: (лежать на ігровому столі)
( діти добирають ключики до дверей):
Червоний ключ - червона двері
Синій ключ- синя двері
Жовтий ключ- жовта двері
Зелений ключ - зелена двері)
Физминутка: "Ведмежата"
Діти хором вимовляють слова і виконують відповідні рухи:
Ведмежата частіше жили,
Головою своєї крутили:
Ось так, ось так, ось так, ось так.
Ведмежата мед шукали,
Дружно дерево качали:
Ось так, ось так, ось так, ось так.
А потім вони танцювали,
Вище лапи піднімали:
Ось так, ось так, ось так, ось так
2. «Розклади за кольором»
Діти розставляють фігурки на картки за кольором:
Синій квадрат ставлять на синій квадрат
Жовтий коло на жовтий коло
Зелений трикутник на зелений трикутник і т. д)

Діти прощаються з матрьошкою і йдуть додому під музику назад до себе в групу (умовно)

Підсумок: Що вони дізналися, пізнавального і цікавого. Що запам'яталося найбільше...(відповіді дітей).

   
Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове