logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      
      <tr>
        <td align=

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми

«У нас в гостях Буратіно».

Організована освітня діяльність з розвитку мовлення та ліплення з використанням здоров'єзбережувальної технології Е. Е. Шулешко.

Автор: Данилова Наталія Миколаївна, МДОУ дитячий сад N18 «Ладушка» загальнорозвиваючого виду, Московська область, р. Литкаріно.

Мета: Створити умови для розвитку зв'язного мовлення у дітей.

Завдання: - Збагачувати словниковий запас;
- Збагачувати мовлення дітей іменниками, що позначають дитинчат тварин, житло тварин;
- Прикметниками, що характеризують властивості і якості предметів;
- Активізувати інтерес дітей до перессказыванию по картинках з послідовно розвиваються дією;
- Підтримувати інтерес дітей до власних імен, називати першу букву свого імені.

Матеріали і обладнання: Картинки із казок з розвиваючим сюжетом; Буратіно; «Акваріум». ТЗН запис «Буратіно».

Попередня робота: Читання російських народних казок «Лисиця та журавель», «Лисиця, заєць і півень», «Маша і ведмідь», «Теремок». Розмова за змістом цих казок.

Зміст організованої діяльності дітей:

1. Організаційний момент:

Ігрова вправа «Хто мене чує...»
- плесни в долоні 2 рази;
- встань на одну ногу;
-зустрінься зі мною очима.

2. У гості до дітей приходить Буратіно. (діалог з дітьми)
- Здрастуйте! Ви мене впізнали? Куди це я потрапив? (відповіді дітей)
- Я дуже поспішаю. Знаєте чому? Я втратив свою абетку, і скрізь її шукаю. Так, ви знаєте, що таке абетка? (Відповіді дітей)
- Без абетки я не можу сказати, який я? Ви мені допоможете? Який я? (добрий, дерев'яний, улюблений хороший, веселий, смішний, чудовий і. т. д.) всім Дякую.
- Так, я знову забув першу букву свого імені. Ви мені підкажете? А де її можна знайти (на «Акваріумі», в ряду букв і т. д.»)
- (Буратіно підходить до одного з дітей і запитує) А ти знаєш першу букву свого імені? А твоє ім'я, з якої букви починається?
- Спасибі хлопці, я згадав, всі букви, які ви називали, є в моїй абетці.

3. - Я, здається, щось знайшов. Дістає 4 конверта. Як же бути, дітей багато, а конвертів всього 4, що робити?
- А ви любите феєрверки я люблю. (Буратіно пускає паперовий салют з 4 кольорів, хлопці об'єднуються в компанії за кольором, сідають за столи, Буратіно вручає конверти).
Хлопці відкривають конверти, розкладають картинки з розвитку сюжету. Діти згадують казки, домовляються, хто і як буде розповідати свою казку. Хлопці переказують за сюжетом.

4. Хлопці, а ви любите грати? Я дуже люблю. У вас в казках були різні тварини. Давайте назвемо дитинчат тварин:
Слон - слоненя - слоненята
Лисиця - лисеня - лисенята
Ведмідь - ведмежа - ведмежата
Кінь - лоша - лошата
Заєць - зайченя - зайченята
Корова - теля - телята
Вовк - вовченя - вовченята

Як здорово ви говорите про тварин та їх дитинчат! А де вони живуть?

Ведмідь де живе? - у барлозі;
Корова - в корівнику;
Кінь в стайні;
Лисиця - у норі;
Вовки - в лігві.

А загадки ви любите відгадувати?

Жив - був маленький щеня,

Він підріс, проте,

І тепер він не щеня - а доросла (собака).

Лоша з кожним днем

Підростав і став (конем).

Бик могутній велетень,

В дитинстві був (телям)

Товстий телепень баран-

Толстеньким (ягням).

Цей важливий кіт пушок-

Маленьким (кошеням)

А відважний півник-

Крихітним (курча).

А з маленьких каченят-

Виростають (качки)

Спеціально для хлопців,

Тих, хто любить жарти.

- Мені дуже подобається грати з вами.
5. Хлопці, допоможіть мені, будь ласка, Кіт Базиліо та лисиця Аліса сказали мені, моя абетка знаходиться у комірчині тата Карло, але щоб відкрити комірчину потрібен золотий ключик, а в мене його немає. Що робити?
Хлопці пропонують свою допомогу і ліплять золоті ключики.
- Ура, тепер у мене багато золотих ключиків. І я можу поділитися ними з іншими хлопцями, такими ж, як я, що втратили абетку. Давайте повісимо наші ключики на дерево з «країни дурнів», що хлопці завжди змогли відкрити ними двері в книгу знань.
- Я дуже люблю танцювати. А ви?
Включається аудіозапис пісні «Буратіно».Хлопці разом з Буратіно танцюють і співають цю пісню.
- До побачення, хлопці, до зустрічі. Велике спасибі за все, все, все.

   
Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове