logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      
      <tr>
        <td align=

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми

"Ось я який".

Соціально-моральне виховання в другій молодшій групі.

Автор: Щипоникова Н. А., соціальний педагог, Муніципальне бюджетне дошкільна освітнє установа дитсадок нагляду і оздоровлення N 64 МКУ «Управління освіти Адміністрації міста Апатити Мурманської області».

Мета: формування елементарних уявлень про себе.
Збагачувати уявлення дітей про себе і своїх однолітків; вчити розрізняти людей по підлозі, індивідуальним особливостям; розширювати і активізувати словниковий запас.

Хід заняття.
Хлопці, подивіться, хто до нас сьогодні прийшов в гості (вихователь вносить ляльок хлопчика і дівчинку) Це Іра і Саша, давайте поздороваемся з ними (діти вітаються) Хлопці, давайте уважно розглянемо Іру і Сашу і скажемо чим вони відрізняються один від одного? (діти розглядають ляльок, за зовнішнім описом приходять до висновку, що Іра це дівчинка, а Саша-хлопчик) Давайте подивимося один на одного і скажемо, а ми відрізняємося один від одного? (відповіді дітей).
Гра:

Ми веселі хлопці, любимо дружно пограти.

Любимо багато шоколаду, любимо співати і танцювати.

А тепер всі дівчатка стрибають як білочки.

А тепер всі хлопчики стрибають, як зайчики.
Ось такі ми всі різні дівчатка і хлопчики, але ми з вами чимось схожі один на одного. Подивіться один на одного і скажіть, чим? (відповіді дітей: у всіх нас є руки, ноги, очі...) А зараз ми пограємо з вами в гру. Кому я кину м'ячик, той відповідає на питання. (Для чого нам ручки? Для чого нам ніжки? Для чого нам очі?...) Хлопці, Іра з Сашею нам принесли в подарунок ось такі малюнки хлопчиків і дівчаток. Я пропоную вам всім взяти олівці і розфарбувати ці малюнки. Діти йдуть за столи розфарбовувати обрані ними малюнки.

   
Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове