![]() ![]() |
|||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||
Конспекти занять з дітьми"В гостях у Хрюші".Організована діяльність з дітьми середнього віку з розвитку математичних уявлень.Автор: Макарова Олена Олександрівна, вихователь, Державне бюджетне дошкільний навчальний заклад дитячий садок N 58 загальнорозвиваючого виду з пріоритетним здійсненням діяльності з фізичного розвитку дітей Калінінського району Санкт-Петербурга. Мета: Закріпити знання дітей про меблів , призначення кожного предмета; Розширити та активізувати словник дітей; Вчити правильно вживати прийменники з іменниками; Вправляти в узгодженні іменників, займенників у роді, відмінку, числі; Вправляти у правильному вимовлянні звуків «С», «Ч», вчити вимовляти звук тривало на видиху; Виховувати доброзичливе ставлення до своїм друзям, бажання допомагати і радувати іншого. Хід заняття: Вихователь: - Діти, сьогодні ми поїдемо в гості до Хрюші, він вирішив виїхати так дачу в ліс і живе тепер там. Як нам добратися до лісу? Давайте поїдемо на поїзді. (Вправу «Потяг») Вихователь: - Є спеціальний магазин «Меблевий». Давайте всі разом скажемо «МЕБЛЕВИЙ» (Спонукає до промовляння по одному). Давайте повернемося з лісу в садок і допоможемо Хрюші. Ніжками потопаем, Ручками похлопаем. Очі закрилися, Очі відкрилися, У дитячий сад ми повернулися. Вихователь: - Хрюша, подивися , у нас є магазин «Меблевий» (показує спеціально організований куточок з меблями).Хлопці. розкажіть що є у нашому магазині (кожна дитина розповідає про якомусь предметі). Ось наш м'який один великий Він , звичайно, не живий. Для відпочинку він потрібен нам А зветься він............. (диван). Щоб відпочити вночі Міцно ми повинні заснути, А зручно всім лежати Допомагатиме..........(ліжко). Граєш, читаєш, малюєш, Потім обідати ти будеш за цим... (столом).
Він з дверима, але не будинок, А живе одяг в ньому: Сукня, курточки і шарф Всі зберігає зручний.............. (шафа) В домі всім служити він радий, Він коштує. На ньому сидять. Але на ньому не можна гойдатися! Він же може поламатися.
Цей красень в хаті стоїть. Він дзеркалами красиво блищить. Сукню, зачіску і бантики навіть Всі ми побачимо в нашому (трельяже). (В процесі читання загадок вихователь показує ілюстрації із зображенням меблів, каже, що принесла книжку з картинками. Разом розглядають всі ілюстрації, спонукає дітей до назви предметів меблів) Вихователь: - Хрюша, ти зрозумів, що таке меблі і для чого вона потрібна? (відповідь). Залишайся-ка ти в садку і не їдь більше в ліс. (садовить Хрюшу на місце. |
|||||||||||||||||||
| Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту. При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове |
|||||||||||||||||||