logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      
      <tr>
        <td align=

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми.

"Зимовий ліс".

(Конструювання в середній групі).

Автор: Лаишева Іраїда Василівна, вихователь, Муніципальне бюджетне дошкільна освітнє установа загальнорозвиваючого виду № 8 «Сонечко» Мензелінський муніципального району РТ.

Мета:

- Продовжувати вчити згинати квадрат навпіл, поєднуючи протилежні кути (косинкою), працювати за схемою.

- Розвивати мовлення дітей, дрібну моторику рук, вміння рахувати і відраховувати в межах 5.

- Закріплювати знання геометричних фігур.

- Виховувати акуратність, посидючість

Хід заняття.

(Діти входять в зал)
-Хлопці, давайте поздороваемся, посміхнемося один одному.
- А ви хочете відправитися в зимовий ліс? Ну, тоді пішли...........

Словесна гра (в русі)

- Як ми разом зберемося,

Дружно за руки візьмемося,

Щоб з дороги не згорнути

Ми будь-подужаємо шлях

- А якщо стежка лісова?

Діти:

А ми ніжками топ-топ,топ-топ!

Вихователь:

- А якщо глибокі замети?

Діти:

Ми на лижах шик-шик, шик-щик!

Вихователь:

- А якщо дорога широка?

Діти:

Ми на машині ж-ж-ж-ж!

Вихователь:

- А якщо лісова гущавина?

Діти:

Ми на літаку у у у у!

- Ось ми і дісталися до лісової галявини. Подивіться, які дерева тут ростуть?
- А яке з цих дерев наряджають в новий рік?
- Хто пам'ятає вірш про ялинку? ( діти читають вірші)
- А під ялиною, подивіться, видно якісь мотузки. Давайте дізнаємося, що там таке. Щоб дізнатися, потрібно накручувати мотузку на паличку.
1,2,3 - крути! ( витягує конверт)

- Подивіться, це ж лист. Цікаво, від кого воно. Щоб дізнатися, потрібно відгадати загадку, слухайте уважно:

Лісовий господар

Прокидається навесні,

А взимку під хуртовинну виття

Спить в хатинці сніговий.

- Правильно, це лист від ведмедя. Давайте подивимося, що він пише.

«Здрастуйте хлопці! Я всю зиму сплю і ніколи не бачив новорічної ялинки. Я вас дуже прошу: зробіть мені ялинки, прикрасьте їх, а я навесні прокинусь і буду милуватися справжніми новорічними ялинками. До побачення, ведмідь Міша.».

- А давайте влаштуємо Міші справжнє новорічне свято! Сідайте за столи.
- Тут у нас все готово для роботи: є кольоровий папір, клей. Давайте подивимося, як ми будемо робити ялинку.

(Робота зі схемою, повторення)

  1. Зігнемо квадрат навпіл, щоб нижній куточок зустрівся з верхнім.
  2. Вийшов зелений трикутник. Перегинаємо отриманий трикутник навпіл. Розгортаємо. Складаємо такі ж деталі з інших квадратів ( квадратів три: великий, середній та малий)
  3. Потім складаємо ялинку. Всі трикутники біля ялинки однакові чи ні? Отже, починаємо складати з самого великого трикутника. З'єднуємо деталі за допомогою клею.

(Самостійна діяльність дітей)

- Ялинки готові, залишилося їх прикрасити. Чим прикрашають ялинку? У вас на столах лежать іграшки, але незвичайні. На що вони схожі? ( геометричні фігури)
- Щоб вкрасти ялинку, потрібно взяти 5 різних геометричних фігур (відраховують, приклеюють)
- Альона, скільки ти іграшок повісила на ялинку?
-Ти, Сашко?
- Якими іграшками Аліна прикрасила ялинку?
- А Яна?
- Молодці, ви добре впорались із завданням. Давайте поставимо ялинки на стіл, помилуємося ними і заспіваємо веселу пісню.

Пісня про ялинці.

-Подивіться, що сталося з великою ялинкою на узліссі? (Теж вбралася)
(На ялинці висять цукерки ).
-Ви добре попрацювали і заслужили частування. Візьміть все по одній цукерці. Спасибі ялинці! А нам пора повертатися в дитячий сад.

Словесна гра ( див. початок)

- Ось ми і в дитячому садку!!!

   
Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове