![]() ![]() |
||||||||||||||||||||
![]() |
||||||||||||||||||||
|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
|||||||||||||||
Конспекти занять з дітьми"Колір, величина,форма. Умовна мірка"Відкрите заняття з математики в середній групі.Автор: Скиба Оксана Миколаївна, вихователь, Муніципальне дошкільний навчальний заклад «Центр розвитку дитини дитячий садок першої категорії N102», Таганрога р. Мета: вчити використовувати умовну мірку за призначенням. Завдання: Закріплювати уявлення дітей про квіти,величиною,формою. Вчити використовувати умовну мірку для вимірювання предметів. Познайомити з поняттям умовна мірка. Створити умови для виховання чуйності. Обладнання:атрибути костюма фокусника,шнур пов'язаний в кільце, смужки паперу, мірки по 10 сантиметрів. Хід заняття. Звучить музика, діти заходять в групу. -Хлопці,чуєте хтось стукає?(вихователь виходить , одягає костюм фокусника.) - Хлопці,ви чуєте хтось кличе нас на допомогу?(на мольберті картинка звіздаря який сидить на даху будинку , складеного з геометричних фігур.Відкриваю завісу на мольберті.) - Так це звіздар, з ним трапилася біда. Звіздар забрався на дах порахувати зірки ,але злий чарівник Исмалдин зачарував сходинки на сходах по якій звіздар забрався на дах. Давайте допоможемо звездочету розчаклувати сходинки? Для цього потрібно виконати складні завдання . Потрібно бути вимательными, для цього ми зробимо зарядку для очей Наші оченята як годинник тік-так,тік-так . Допомагають нам вони тік-так,тік-так. -Тепер бачу ви готові! 1 ЗАВДАННЯ. Гра " Піймай і назви" . Маленьких героїв з казок. Великих героїв. - З першим завданням ви впоралися і заробили одну сходинку .( прикріплюємо сходинку до драбинці). 2 ЗАВДАННЯ. Гра " Чарівна коробочка". ( Діти дістають і називають геометричні фігури різних розмірів і кольорів , потім стають у пари по одному з ознак: колір, форма. ) 3 ЗАВДАННЯ.Гра "Склади фігуру". -У мене є ось такий чарівний шнурок пов'язаний в кільце. 4 ЗАВДАННЯ. Хлопці коли я в цирку виконую різні фокуси мені допомагають шнури різної довжини. Наступне завдання потрібно виміряти мій чарівний шнурок. -Чим можна виміряти такий шнурок? ( сантиметром, лінійкою , кроками.) -Починаємо міряти від краю шнура. ( вимірюю соими кроками потім кроками дітей , звертаю увагу на різний результат.) -Чому виходить різний результат? ( кроки різні ) -Яку умовну мірку ми брали коли вимірювали довжину шнура?(кроки) -Хлопці , а долоньками можна виміряти шнур? (можна але це буде довго) -Молодці ви заробили ще одну сходинку! Завдання було важке давайте заряд енергією. Стаєте на зарядку. ФИЗМИНУТКА «Два» Два бавовни над головою, Два бавовни перед собою, Дві руки за спину сховаємо І на двох ногах поскачем! -Я бачу що ви готовыовы. | ||||||||||||||||||||
![]() |
Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту. При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове |