logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      <tr>
        <td align=k9

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми

«Филимоновская іграшка: півник і курочка»

Конспект безпосередньо освітньої діяльності в групі раннього віку.

Автор: Петровичева Ірина Сергіївна, вихователь, Муніципальне дошкільний навчальний заклад «Дитячий сад загальнорозвиваючого виду N12», Tulskaya область, місто Щекино.

Мета: познайомити дітей з filimonovskoj іграшкою, дати уявлення про характерні елементах декору і цветосочетания.
Завдання:
Освітні.
1. Активізувати інтерес до російського декоративно-прикладного творчості.
2. Вчити дітей розписувати виріб яскравим візерунком, розташовуючи малюнок колами і смужками за зразком вихователя і використовуючи елементи візерунку filimonovskoj розпису.
3. Вчити дітей слухати дорослого і відповідати на запитання.
4. Вправляти в техніці малювання гуашевими фарбами: поєднувати різні форми і лінії, самостійно вибирати колірну гаму.
Розвиваючі.
1. Активізувати мовлення дітей.
2. Розвивати увагу і пам'ять.
3. Розвивати дрібну моторику.
4. Розвивати творчі здібності і естетичні почуття.
Виховні.
1. Виховувати доброзичливе ставлення один до одного.
2. Розвивати соціальні навички дітей.
В ході діяльності перелічені завдання реалізуються по наступним освітнім областям.
1. «Художня творчість»:
- Розвиток продуктивної діяльності дітей (малювання).
- Розвиток дитячої творчості.
2. «Комунікація»:
- Розвиток вільного спілкування з дорослими і дітьми.
- Розвиток усіх компонентів усного мовлення дітей у різних формах і видах дитячої діяльності.
3. «Соціалізація»:
- Залучення до елементарним загальноприйнятим нормам і правилам взаємини з однолітками і дорослими.
4. «Пізнання»:
- Формування сенсорних уявлень.
- Розширення кругозору дітей.
5. «Здоров'я»:
- Збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров'я дітей.
Обладнання: филимоновские іграшки, заготовки для малювання, тонкі пензлі, фарби гуашеві (жовта, червона, зелена), демонстраційні зразки для пояснення творчої задачі, вологі серветки.
Попередня робота:
1).Розглядання филимоновских іграшок, порівняння їх відмінностей в колірній гамі.
2).Малювання з використанням дидактичних вправ з художнім змістом.
Хід заняття.

Вихователь: Діти, подивіться, яка весела галявина, а на ній курочка та півник, та які вони веселі, красиві.
Питання вихователя, розглядання колірної гами розпису филимоновских іграшок, узагальнення відповідей дітей.
Вихователь: У нас теж є курочки та півники. Тільки вони не такі гарні. Давайте ми прикрасимо їх. Сідайте до столу і подивіться, як правильно це треба робити.
Показ вихователем зразків та прийомів малювання: «доріжка» - смуга, «ягідка» - плямочка, «листок» - мазок, «кущик» - ряд мазків, цяток, «квітка» - мазки по колу і цятки.
Вихователь: будь Ласка, до роботи приступайте, півника і курочку наряджайте.
Діти починають розфарбовувати шаблони филимоновских іграшок, а вихователь в індивідуальному порядку надає необхідну допомогу.
Вихователь: Які ви молодці! Подивіться, як змінилися наші іграшки, які вони стали красиві і розписні. Поки вони будуть сохнути, ми з вами пограємо. Підходьте до мене і стаєте в коло.
Рухлива гра під російську народну потешку.
Наші качечки з ранку (йдемо по колу, руки стукають по боках) - Кря-кря! Кря-кря!
Наші гуси біля ставка (кружляють навколо себе) - Га-га-га! Га-га-га!
А індик серед двору (йдуть у коло, тому з високим коліном) - Бал-бал-бал! Бал-Бал-бал!
Наші гусельки вгорі (ліхтарики) - Гру-гру-гру! Гру-гру-гру!
Наші курочки у вікно (ручками плескають) - Ко-Ко-ко! Ко-Ко-ко!
А як Петя-півник (стрибки на двох ногах) рано вранці вранці нам кричить: «Ку-ка-ре-ку!»
Вихователь: Діти, ваші поробки вже висохли, давайте віднесемо наших курочок і півників до годівниці зерняток подзьобати.
Вихователь допомагає дітям розставити вироби на підносі з зерном.
Вихователь: Діти, а ви знаєте, що несе курочка?
Діти: Яєчка.
Вихователь: Правильно. Подивіться, наша курочка теж знесла нам яєчка, та не прості, а шоколадні, цілий кошик. Пригощайтеся, будь ласка!

   
Rambler's Top100 Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове