logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      <tr>
        <td align=k9

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми

«Весела подорож у казку»

Конспект безпосередньо - освітньої діяльності в підготовчій групі.

Автор: Ватагіна Марина Олександрівна, інструктор з фізичного виховання, Муніципальне дошкільний навчальний заклад Дитячий садок N19 міста Коврова, Володимирській області.

Мета: Сприяти всебічному фізичному розвитку дітей.

Завдання:
1) Ознайомити з пролезанием під степами і перелезанием через них.
2) Удосконалювати уміння та навички у перешагивании і перестрибуванні через степ - платформи, розвиваючи рівновагу, і енергійне відштовхування, і м'яке приземлення.
3) Закріплювати вміння виконувати вправи на степах, розвиваючи ритм руху у відповідності з характером музики, координацію рухів.
4) Розвивати спритність, швидкість реакції в ігровій діяльності.
5) Формувати правильну поставу, зміцнити опорно - руховий апарат і підвищувати функціональні можливості організму.
6)Виховувати наполегливість, взаємодопомогу в ігровій діяльності.

Спортивний інвентар та обладнання: палиці, степ - платформи за кількістю дітей, 2 каната.

 

ХІД ЗАНЯТТЯ:
ВСТУПНА ЧАСТИНА.
Діти входять в зал під ритмічну музику, сідають на килим у коло.
Інструктор з фізичної культури звертає увагу дітей на ці атрибути ( щит і меч).
Інструктор: Як ви думаєте, кому могли належати ці предмети? (відповіді дітей)
Інструктор: Ці предмети в давнину належали російським богатирям. Чому вони сьогодні тут у нас?
Звучить музика з м/ф «АЛЬОША ПОПОВИЧ І ТУГАРИН ЗМІЙ».
На фоні музики звучать слова: «У ту пору, лиху, в Ростові біда трапилася. Викрав Тугарин Змій золото ростовського народу. Сховав Змій лютий, наше золото. Хто смів, та сильний, хто допоможе золото ростовському народу повернути?»
Інструктор: Діти, допоможемо народу ростовському? ( відповіді дітей)
Інструктор: Тоді в дорогу! Але дорога належить важке. Давайте приготуймося до неї.
Самомасаж.

  • І. П. сидячи , ноги навхрест, руки перед собою, зігнуті в ліктях. 1-16 - Розтирання долонь
  • І. П. сидячи , ноги навхрест, руки обхоплюють шию. 1-16 - Розтирання шиї
  • І. П. сидячи , ноги навхрест, руки навхрест на плечах. 1-16 Розтирання плечь
  • І. П. сидячи , ноги вперед, руки на колінах. 1-16 - Розтирання ніг.

Діти стають у колону по одному і виконують ходьбу в чергуванні з бігом, стрибками, з шкереберть. ( 2 хв)
ОСНОВНА ЧАСТИНА.
- Ой, хлопці, ось печера.
- Зараз ми туди зайдемо, може бути там, золото знайдемо!? - проходять через драбинку - стрем'янку, накриту темною тканиною, на тканини картинки з вправами на степах, підходять до степам, а на степах напис «Щоб відшукати золото, вправи вам потрібно виконувати».
- Ось і перше випробування. Ви готові, тоді швидше вставай і повторюй за мною.

ВРП на степах під «Богатирську силу»:

  • Програш - В. П.: основна стійка (о. с.), стоячи перед платформою - 1 - 32 - ходьба на місці близько стьопа - діти повинні відчути музику, вловити темп руху, відповідно налаштуватися.
  • І. П.: о. с., руки на поясі, 1 - крок правою ногою на степ в середину, праву руку за голову, 2 - лівою ногою, ліву руку за голову, 3 - спуск правої зі степу, 4 - спуск лівої (повт. 4 рази)
  • І. П.: о. с., 1 - крок правою ногою на правий край степу, праву руку в сторону, 2 - лівою ногою, ліву руку в сторону, 3 - спуск правої зі степу, 4 - спуск лівої (повт. 4 рази)
  • Програш - В. П.: о. с., 1 - крок правою ногою на правий край степу, 2 - лівою ногою, 3 - права нога з поворотом на підлогу біля лівого краю, 4 - ліву - приставити, 5 - 8 - в зворотному напрямку.
  • І. П.: о. с., стоячи обличчям до степу, 1 - крок правою ногою на степ, у лівий кут, руки вперед,2-ліву - зігнути в коліні вперед, руками натягнути лук, 3 - лівої на підлогу, 4 - правою на підлогу, 5 - 8 - теж у правий кут стьопа.
  • Програш.
  • І. П.: теж, 1 - крок правою ногою, на степ, 2 - ліву на степ, 3 - випад вліво, 4 - ліва на степ, 5 - права зі степу, 6 - ліва зі степу, 7 - 12 - теж право.
  • Програш.
  • І. П.: о. с., боком до степу, 1 - крок правою - полуприсед, 2-праву на підлогу, 3 - переступити - права - ліва на степ 4 - на підлогу, 5 - 8 теж лівою ногою.
  • Програш.
  • І. П.: стоячи обличчям до степу, 1 - крок правою на степ, руки вперед 2 - мах лівою, права рука до плеча, ліва в сторону, 3 - 4 - ліва нога зі степу на підлогу - права - зі степу на підлогу.
  • Перескакування - В. П.: теж, 1 - права нога на степ, 2 - ліва на степ, підвести праву ногу, руки вгору, 3 - права на підлогу, 4 - ліва на підлогу.
  • Програш - ходьба по колу.

На дорозі лежить великий камінь. Діти зупинилися біля великого каменя зі стрілками:
Наліво підеш - в сонне царство потрапиш,
Прямо підеш - здоров'я знайдеш,
Направо підеш - гору солодощів знайдеш.
Інструктор : Яку дорогу ви вибираєте?
Діти: Прямо
Інструктор: А може спати, або цукерок поїмо? ( Відповіді дітей)
Інструктор: Тоді вперед!

ОВС:

  • Перешагивание через високу траву (стьопи на ребро) (повт. поточно 2 - 3 рази)
  • Стрибки через купини (степана) (повт. поточно 2 - 3 рази)
  • Проползание під корінням дерев знизу і перелезание зверху (стьопи лежать на 2 линвах, натягнутих на стійках на відстані 30 - 40 см (повт. поточно 2 - 3 рази).

- А ось і намет, де бусурмани сховали золото (заходять).
- Але я щось не бачу золото, а тільки ось що... - картинка з золотим дзвоном і золотом в ньому, на звороті якого написано: «Веселіше грайте і найспритнішого вибирайте!»
РУХЛИВА ГРА"Голка, нитка і стійкий олов'яний солдатик" - вправу в рівновазі - ведучий - "голка", всі інші - "нитка", діти біжать змійкою по залу, із закінченням музики розбігаються на свої стьопи і стоять на одній нозі - "стійкий олов'яний солдатик"(повт. 3 рази).
- «Знайдеш мене у старого дуба» - голос з мультфільму.
- Що це? Може золото там?
ДІТИ ПІДХОДЯТЬ ДО ДЕРЕВ
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА.
Малорухлива гра «Знайди золото» - діти ходять біля дерев, шукають золото і знаходять скриню на дереві.
Інструктор відкриває скриню, дістає золотий шар, в ньому талісмани здоров'я.
Інструктор: Як ви думаєте, що це таке? ( відповіді дітей). А всередині щось є.
( дістаємо талісмани) Це , хлопці, талісмани здоров'я. Чим вони пахнуть? ( часниковий запах).
Запис: Спасибі, що повернули золото ростовському народу.
Інструктор: Хлопці, ми шукали золото, а знайшли талісмани здоров'я. Як ви думаєте, що ж є золотом для людини? ( відповіді дітей)
Інструктор: Вірно, головним золотом для людини є здоров'я.
Інструктор: А нам час повертатися додому. А щоб нам вистачило сил на зворотний шлях, давайте полежимо з закритими очима на м'якій зеленій траві.
Релаксація:
Звучить тиха музика, діти лягають на килим, закривають очі.
Закриємо діти оченята,
Сьогодні ми в казці,
Нас сонце зігріває,
І вітерець гойдає,
Нам птахи ніжні пісні співають,
І сили природи здоров'я дають.

Інструктор: Ось ми і вдома. Відкривайте очі. Кому я буду талісман здоров'я давати, той буде вставати, і що зміцнює здоров'я називати.

Діти шикуються в коло. Підведення підсумків.

   
Rambler's Top100 Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове