logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      <tr>
        <td align=k9

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми

«На допомогу прийдемо!»

Інтегроване заняття з математики в середній групі.

Автор: Мухіна Світлана Анатоліївна, вихователь, Муніципальне Бюджетне Дошкільний навчальний Заклад-Центр Розвитку Дитини-Дитячий садок N35 Московська область, місто Красногорськ.

Мета:
-формувати уявлення дітей про кількість предметів на основі наочності, про кольорі та формі;
-формувати знання дітей про позначенні числа 5;
- розширювати уявлення про геометричні фігури;
-удосконалювати навички орієнтування у просторі.

- розвивати у дітей вільне спілкування і всі компоненти усного мовлення в різних видах дитячої діяльності.

-розвивати рухову активність дітей, зміцнювати фізичне і психічне здоров'я дітей.
- формувати моральну позицію дітей по відношенню до навколишнього світу: доброту, взаємодопомога, чуйність, повага, чесність.
 
Хід заняття:

Лунає стукіт у двері, за дверима лежить лист
Вихователь: - Діти, подивіться, нам принесли лист. Давайте його відкриємо і прочитаємо, що в ньому. Цікаво, від кого воно?

Вихователь розкриває лист: Хлопці, це від Баби Яги!
«Вашу няню я вкрала, я її зачарувала,
Вдома у мене
накривати столи вона,
Бруд прати і мити підлоги,
вытрясать мої килими.
А як будинок весь прибере,
мій слуга її заборону.
Якщо хочете повернути її,
дам я вам заданья три.
Ви завдання виконуйте,
свою няню забирайте! »

Вихователь:
-Так ось чому немає нашої Галини Борисівни!
Діти, будемо її з біди виручати?

Діти: Будемо!
Вихователь:
-Тоді Давайте послухаємо перше завдання!

«Один за одним ви підете і до стежками підійдете,
Розділіться на групи і ви пройдіться по ним.
А потім скажіть голосно, в який бік веде дорога?»

На підлозі лежать дві стежки-мотузочки (направо, наліво) . Діти діляться на дві команди за допомогою карток, визначають, в який бік веде стежка, і проходять по них.

Вихователь:
-Молодці, хлопці, ми впоралися з першим завданням Баби Яги!

Друге завдання:
«Запам'ятайте всі, що без точного рахунку не зрушиться з місця будь-яка робота.
Без ліку не буде на вулиці світла, без рахунку не зможе піднятися ракета.
І в прядки зіграти не зуміють хлопці, а значить вважати навчитися вам треба!

А зараз пограємо у гру «Продовж рахунок». Я починаю рахувати, а ви продовжуйте (гра повторюється 3-4 рази).

Третє завдання:
«Ви вздовж стільчиків пройдіть,
Числа ви в лісі знайдіть.
Всі вони з дороги збилися
У тому лісі все заблукали! »

Діти підходять до столу, на якому розставлені ялинки, і в безладному вигляді розкладені цифри.

Поруч, п'ять будиночків. (У них вставляються картки з цифрами.)

Вихователь:
-Хлопці! Цю історію я знаю, хоча я її вам розповім?

Жили-були числа. Зібралися вони одного і вирішили жити разом на одній вулиці. Оселилися кожна в свій будиночок. (Вихователь вставляє цифри по порядку в віконця будиночків.)
Потім всі вийшли погуляти в ліс і заблукали (вихователь виймає цифри і розставляє їх у безладді.)
Хлопці, а нам треба допомогти кожному числу знайти свій будиночок?

Діти виконують завдання

Вихователь:
-Молодці! Ви правильно розселили всі числа!

Ну, ось ми виконали три завдання баби Яги, але вона щось не поспішає відпускати нашу Галину Борисівну!

Голос з-за дверей (Баба Яга, звертається до дітей):

« Що ж ви, діти, молодці! Я не очікувала!
Та ще ви сміливці! Вам трьох завдань мало!
Так як Бабця я Яга зла і підступна
Виконати прошу зараз ще ось два завдання!»

З під дверей з'являється записка з завданнями:

(закріплення кольору і геометричних фігур)
« Намалюйте синій квадрат, жовтий трикутник, зелений круг,
коричневий прямокутник і червоний овал»

Діти сідають за столи і виконують кольоровими олівцями завдання від Баби Яги.

Вихователь:
-Молодці хлопці! Всі впоралися з цим завданням!
Наступне завдання.

« Закрийте очі! Слухайте уважно музичний бій! Скільки ударів в барабан ви почуєте, стільки разів і поплескайте, але вже з відкритими очима»

Діти виконують завдання

Голос з-за дверей:
- Що ж, хлопці, ви молодці! Доведеться відпустити вашу Галину Борисівну! Я хоч і шкідлива Баба Яга, але чесна, завжди стримую свої обіцянки!

Виходить помічник вихователя

Вихователь:
- Хлопці, скажіть, будь ласка, який вчинок ми з вами сьогодні зробили?

Діти:
- Допомогли врятуватися від Баби Яги нашої Галині Борисівні!

Вихователь:
- А що ми для цього зробили?

Вихователь підводить підсумок заняття

Потім помічник вихователя дякує дітей і пригощає всіх солодощами за своє визволення.

   
Rambler's Top100 Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове