logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      <tr>
        <td align=k9

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми

«Качечка і півник - кращі друзі»

Конспект відкритого заняття для молодшої групи.

Підготувала і провела: Глухова в. І., вихователь д/з 1935 р., Москва.

МЕТА ЗАНЯТТЯ .

Фомировать вміння слухати казки,розуміти зміст казки, співчувати героям казки, оцінювати їхні вчинки.
Вчити відповідати на запитання за змістом казки.
Вчити брати на себе різні ролі та брати участь у грі-драматизації за змістом казки
Виховувати позитивне ставлення до добрих вчинків героїв, бажання наслідувати їм.
Продовжувати вчити дітей правильно тримати олівець, правильно заштриховыватьбольшие і маленькі поверхні замкнутого простору.
Продовжувати вчити самостійно вибирати необхідні за кольором олівці.

ОБЛАДНАННЯ.

Игушки: Півник, Качечка, Лисиця,каченята.Листи з книжок-расскрасок з зображеннями недорасскрашенных качечок і півників,набори кольорових олівців, дошка, крейда.

ХІД ЗАНЯТТЯ

Вихователь показує дітям іграшку Качечку і співає про неї пісеньку:
-Ду-ду-ду сопілочка ду-ду-ду-ду-ду
Сопілочка заграла у зеленому саду.
Почула Качечка, плаваючи в ставку,
Як сопілочка грає у зеленому саду.
З малими утятками почала танцювати,
Крилами і лапками воду колихати!(Вихователь показує ці дії з Качечкою і каченятами, потім ховає каченят і каже дітям)
-Плавала , крутилася на воді качечка і не помітила, як зникли кудись її каченята!Заплакала качечка: де тепер шукати?
(Вихователь показує дітям яскравого іграшкового Півня)
-Я Півник-Півник,золотий гребінець,
Масляна голівонька, шелкова бородушка.
Вранці-рано встаю, довго спати не даю!Про що ти,Качечка,плачеш?
-Так от діток, каченят своїх втратила!
-Не плач,Качечка!Я по бережку піду, твоїх діток я знайду!(Йде і повертається з каченятами).
-Спасибі тобі,Півник! Ти справжній друг!
(Тут непомітно підкрадається Лисиця і хватаетПетушка за крильце).Півник:

-Ой, рятуйте, допоможіть, з'їсть мене Лисиця!
Восптитатель каже-тут маленькі каченята злякалися і попливли подалі отберега,мама Качка теж злякалася і хотіла швидше поплисти, але згадала , як Півник допоміг їй знайти каченят і смелобросилась прямо до Лисиці і сталакрыльями хлюпати на неї воду.Лисиця відпустила Півника і ,вся мокра, втекла назад у ліс!
-Спасибі тобі Качечка,ти врятувала мене!
-А ти врятував моїх каченят!
Ось так і подружилися Качечка і Півник!
Після цього вихователь запитує дітей, чому подружилися Качечка і Півник а діти розповідають про вчинки герів і своє ставлення до них.
Потім вихователь пропонує пограти в цю казку, розподіляє ролі, повторює з дітьми пісеньки героїв і т .д.Гру-драматизацию можна повторити 2 рази з різним складом дітей.
Після цього вихователь паредлагает вибрати за своїм бажанням силует Качечки або Півника і заштрихувати,самостійно обравши для роботи кольорові олівці,відповідні за кольором для їх роботи.
Перед початком роботи вихователь дає вказівки як правильно тримати олівець, нагадує, що не можна заходити за контур зображення і показує надоске, як правильноштриховать маленькими і великими штрихами. У процесі роботи вихователь підходить ипомогает кому це необхідно правильно взяти в руку олівець, показує, де ще треба заштрихувати і т .д.
В кінці заняття діти розглядають всі роботи і обов'язково знаходять свого Півнику або своєї Качечка одного серед інших робіт.

   
Rambler's Top100 Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове