logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      <tr>
        <td align=k9

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми

«Фрукти на скатертині»

Конспект відкритого заняття в молодшій групі. (малювання+аплікація)

Підготувала і провела: Глухова в. І., вихователь д/з 1935 р., Москва.

МЕТА ЗАНЯТТЯ.

Вчити дітей уважно слухати вихователя, відгадувати описові загадки про фрукти, формувати удетей узагальнюючі поняття : город, овочі,фруктовий сад, фрукти.
Вчити дітей правильно тримати пензлик, правильно занурювати її у фарбу, наносити прямі лінії вертикально та горизонтально на однаковій відстані один від одного, притримувати лист іншою рукою, щоб аркуш паперу не зрушувався.
Продовжувати вчити дітей грати в ігри дидактичного характеру :виконувати рухи , відповідні завданням вихователя,розвивати вміння виконувати найпростіші основні руху-нахили, біг, стрибки.
Формувати вміння виконувати самостійно те, що діти вже вміють-наклеювати на аркуш паперу готові форми(фрукти).

ОБЛАДНАННЯ.

Квадратний дитячий стіл, біла скатертина в червону клітку, блюдо з фруктами: яблуко,груша, банан, лимон, слива; ілюстрації « город», «фрукти» ; на столах у дітей :листыбелой папери-квадрат20см ; клейонки, баночки з червоною фарбою, кисті, підставки,серветки, кілька вирізаних з кольорового паперу фруктів для вибору дітей, дитячий клей-олівець.

ХІД ЗАНЯТТЯ.

Вихователь кличе дітей до столу, накритому білою в клітку скатертиною,на
якому лежать фрукти :яблуко,груша, банан, лимон, слива.
-Хлопці,хто мені зможе назвати правильно смачні фрукти на цьому столі(діти називають знайомі їм фрукти).Правильно, а де ростуть фрукти?(У фруктовому саду, на деревах).
-Я зараз буду загадувати загадку про якийсь фрукт, а ви повинні відгадати мою загадку,взяти цей фрукт і покласти на блюдо.
Після відгадування за описом всіх фруктів вихователь просить дітей назвати всі предмети спостереж одним словом(фрукти).
-Хлопці, подивіться,яка красива скатертина лежить на цьому столі!Якого вона кольору?(білого).А який гарний візерунок на скатертині в клітку!Зараз ми теж з вами будемо малювати гарну скатертину в клітинку!Яка фарба для цього нам знадобиться!(Червона).
-Сідайте за столи і подивіться:у кожного лежить білий квадратний аркуш паперу, зовсім як наша скатертину!А тепер дивіться:треба акуратно взяти пензлик ось так, обакнуть ворс пензля в червону фарбу ось так і провести зверху вниз лінії на однаковій відстані один від одного воттак. Після цього треба знову набрати фарбу на ворс пензля і првеститакие лінії зліва направо теж на однаковій відстані один від одного.(Всі свої слова вихователь супроводжує діями).
-Приступайте до роботи!Не забувайте іншою рукою притримувати аркуш паперу.(Під час малювання вихователь підходить до дітей,показує ,як правильно тримати ксточку,як правильно набирати на ворс фарбу і т. д.).
Після закінчення роботи вихователь запрошує дітей вийти з-за столу і пограти в гру «Фрукти-овочі» :діти гуляють на слова вихователя
-Ми гуляємо, ми гуляємо овочі і фрукти збираємо!Вихователь говорить: «Овочі збираємо!»діти біжать в куток кімнати,де на картинці зображений город і , нахиляючись і присідаючи,діти показують. Як вони рвуть овочі.Коли вихователь каже: «збираємо Фрукти», діти біжать в кут кімнати, де знаходиться картинка «Фруктовий сад» і підстрибують, намагаючись як би зірвати плід з високої гілки.
Після цього вихователь пропонує підійти до своєї «скатертини» і наклеїти за своїм желаниюна її середину любойфрукт з заздалегідь нарізаних вихователем з кольорового паперу.діти самостійно виконують завдання, а потім разом з вихователем ходять між столами і милуються роботами дітей.

   
Rambler's Top100 Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове