logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      <tr>
        <td align=k9

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми

«Розглядання іграшок ляльки і ведмедики»

Конспект відкритого заняття в молодшій групі.

Підготувала і провела: Глухова в. І., вихователь д/з 1935 р., Москва.

МЕТА ЗАНЯТТЯ.

Формувати вміння порівнювати контрастні предмети за основними ознаками - порівнювати Ляльку й Ведмедика : частини тіла, покриття тіла, голос, рухи та інші особливості і деталі.

Вчити дітей розповідати про результати порівняння, використовуючи в мові нові слова, що позначають ознаки живих об'єктів і неживих предметів. Вчити рухатися під музику з показу персонажа. Формувати вміння і бажання жити дружно. Виховувати добрі почуття, позитивні емоції по відношенню один до одного і уміння берегти іграшки , і по доброму грати з ними.

ОБЛАДНАННЯ.

Ширма, Лялька. Мишко, музичний центр, аудіозапис веселих танцювальних мелодій.

ХІД ЗАНЯТТЯ.

Вихователь розсаджує дітей як у глядацькому залі.
Перед дітьми на столі стоїть ширма, за нею заховані Лялька і Ведмедик
-Хлопці сьогодні нас усіх запросили на концерт! А знаєте, хто зараз буде перед вами виступати? Спробуйте відгадати! У неї є тулуб, ручки, ніжки, голова довге волосся і красивий бантик!
Вона вміє говорити: «Мама, мама!»
Вгадайте же, хлопці, хто до нас вийде танцювати?
-Правильно це лялька! Давайте перевіримо, раптом ви помилилися?
(Викликані 2-3 дитини показують і називають всі частини тіла ляльки.
Далі лялька в руках вихователя танцює під аудіозапис веселий танець. Потім Лялька запрошує потанцювати з нею всіх дітей, повторюючи за нею всі її рухи.
Раптом за ширмою лунає голос:
-Я теж хочу веселитися! Мені нудно тут одному сидіти!
Вихователь пропонує дітям і Ляльці сісти і вгадати, хто ж ховається за ширмою.
-У нього все вкрите шерстю : і тулуб ,і голова; замість рук і ніг у нього є передні і задні лапи, і є навіть хвіст! А замість обличчя у нього коричнева мордочка! Він ходить на чотирьох лапах, і живе в лісі.
Хто це?(Ведмідь).
-Виходь! Ми тебе впізнали! Ой, хлопці, а це точно ведмідь? А може теж лялька?
Діти повторюють, ніж Мишко відрізняється від Ляльки.
Після цього Мишко танцює для хлопців і запрошує всіх дітей потанцювати разом з ним , повторюючи його руху.
-А тепер Лялька з Мишком хочуть потанцювати для вас разом, адже вони дуже дружать, поступаються один одному і ніколи не сваряться!
Вихователь зображує танець Ляльки і Ведмедики і співає про них пісню, а діти плескають в долоні:

Лялька з Мишком бойко тупотять, бойко тупотять, подивися,

І голосно ляскають в долоні, голосно ляскають, подивися!

Ведмедику весело, Ведмедику весело, крутить Михайлик головою.

Ляльці весело, ой як весело, дуже весело ой, ой, ой!

Потім вихователь знову ховає за ширму іграшки і пропонує описати і ту іграшку, з якою хоче пограти в «хованки» дитина. Діти ховаються за стільчики

То від Ляльки від Ведмедика.

   
Rambler's Top100 Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове