logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      <tr>
        <td align=k9

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми

«Дикі тварини наших лісів»

Автор: Захаркіна Світлана Олександрівна, вихователь, Муніципальне автономне дошкільний навчальний заклад «Дитячий садок N148», р. Рязань.

Мета: Розширювати і активізувати предметний і дієслівний словник за темою «Дикі тварини».
Завдання: Закріплювати назви диких тварин, їх дитинчат, частин тіла,
жител.
Познайомити з житлом бобра, ввести в словник слово - хатка.
Розвивати мислення.
Формувати вміння утворювати присвійні
прикметники від іменників.
Розвивати зорове сприйняття тактильних відчуттів.
Обладнання: силуети і картинки із зображенням диких тварин.
Д\і: «Чий хвіст, чия голова?», «Чудесний мішечок». «Теремок», частини тіла диких тварин, картинки - помешкання тварин.

Хід заняття.
1.Про.М. Посилка, в ній лист з картинками диких тварин.
-Нам прийшов лист. Що ж у ньому?

2.Розглядання картинок.
Хто це? Які це тварини? Де вони живуть?
Так, хлопці, всі вони живуть в лісі, і у них є свої будинки. Давайте пограємо в гру «Хто де живе?»
Лисиця, у норі.
Ведмідь у барлозі
Білка в дуплі
Заєць під кущем
Вовк в лігві
А ось подивіться, у мене бобер. Як ви думаєте, де він живе, який у нього будинок? Як він називається?
-Він живе у водоймі, вхід у нірку знаходиться під водою. Подивіться уважно на картинку. Будиночок бобра називається хатка. Він будує її з гілок і глини. Давайте разом скажемо це слово.

А у мене є чарівний теремок. Давайте вгадаємо, хто в ньому живе.
Д\і «Чий хвіст, чия голова?»
Хвіст лисиці. -Чий це хвіст? /лисячий/
Відповіді дітей.
Вуха зайця. - Заячі вуха . і т. д.

3. Ф. М. з елементами пальчикової гімнастики. «Теремок».
Стоїть у полі теремок, теремок.
Він не низький, не високий.
На дверях висить замок
Хто відкрити його б смог?
Зліва - зайчик, праворуч-ведмедик.
Відсуньте-ка засувку.
Зліва - їжачок, праворуч - вовк.
натискайте на замок.
Зайчик, ведмедик, їжак, вовк
Відкривають теремок.

4. Д\і «Допоможи діткам знайти свою маму».
Хлопці, всі лісові мешканці зібралися на Новий рік навколо ялинки. Всі веселилися, співали пісні, грали. І в галасливому натовпі діти загубилися. Давайте допоможемо їм знайти один одного.
Лисиці кого будемо шукати? Який він? Відповіді дітей.
Зайчихе кого?
Бельчонку кого будемо шукати?
Волчонку знайдемо кого?

5. Д/І «Чудесний мішечок»
Ой, а нам звірі надіслали подарунки. А які і від кого ми зараз і дізнаємося.
-Горіхи від кого?
-Морквину хто прислав?
-Яблуко хто подарував?
-Мед від кого?

6. Підсумок заняття.
Хто ж до нас в гості сьогодні приходив? Які це тварини?
Давайте і ми зберемо подарунки для лісових мешканців.. Ви згодні?
Завтра ми почнемо готуватися.

 

   
Rambler's Top100 Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове