logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      <tr>
        <td align=k9

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми

«Пригоди Буратіно»

Конспект по пізнавальної діяльності в середній групі.

Автор: Жатько Марина Володимирівна, вихователь, Муніципальне бюджетне освітня установа для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку корекційного та компенсуючого виду N33 Ростовська область, місто Азов.

Технологічна карта організованої освітньої діяльності.

Конспект по пізнавальної діяльності.

Мета: Розширювати знання дітей про людей різних професій
Завдання:
Освітня
розширити кругозір і пізнавальний інтерес дітей до професій: формувати увожение до праці дорослих різних професій , визначити значущість цих професій.

Розвиваюча розвивати здатність до спілкування, мова

Виховна виховувати самостійність, відповідальність.

Методи і прийоми. Словесний: запитання, відповіді дітей; наочний: демонстраційний матеріал, картинки; ігрової: дидактичні ігри; практичний: самостійна діяльність дітей.
Обладнання та матеріали:
Наочний: конверти, атрибути до професій (халат, фонендоскоп, шприц, ковпак, градусник, жезл, свисток, форма міліціонера, шапка, сумка, газети і т. д).
Роздатковий: розрізні картинки, картки - картинки на кожну дитину.

Хід заняття.

Структурні частини

Дії вихователя, героя

Передбачувані дії і відповіді дітей

Спосіб організації

Психологічний настрій

Звучить музика. Діти підходять до вихователю.
У: Хлопці, подивиться. Варто місток перед нами. Але він хитається. Давайте візьмемося за руки і акуратно перейдемо. (гра на зближення «Хиткий місток»)

 

Фронтальний

Вступна частина

Лунає стукіт у двері.
У: Хлопці, ви чуєте? Хтось стукає у двері.
Давайте подивимося, хто це до нас прийшов?

 

- Так

- Давайте подивимося

Фронтальний

Основна частина
 

Заходить Буратіно з абеткою з неї сыпяться картинки.
Б: Здрастуйте, хлопці!
В: Що це у тебе впало?
Б: Це мої подарунки.
Вам подобаються мої подарунки?
Давай я допоможу тобі це повісити.
(діти діляться на 3 команди)
В: Буратіно, а що це у тебе в руках.
Б: Це лист. Я його отримав від моєї подруги Мальвіни. Але я ще не всі букви знаю і тому прочитати лист не можу.
У: Хлопці, допоможемо Буратине?
(читання листа: загадки;
На своєму посту стоїть,
Він стежить За порядком.
Строгий сміливий офіцер.
Хто він? (Міліціонер)
В білосніжному він халаті
Лікує всіх хворих в палаті.
Якщо раптом трапиться біда,
На "швидкої" він примчить.
Тато знає медицину,
Всі ліки і вакцини. (лікар)
Хто приносить нам газети
І від бабусі привіти?
(Листоноша)
В: А скільки конвертів приніс Буратіно?
- Кожна дитина, підійдіть до своєї картинці. (діти збирають розрізні картинки і називають казкового героя)
- Хлопці, а хто це у вас? А чим він займається? Хто він? І як називається професія?
(звернути увагу дітей на стіл, на якому в безладді речі)
- Хлопці, ми з вами грали, хто навів безлад на столі.
Давайте подивимося чиї це речі (лікаря - халат, міліціонера - жезл, листоноші - сумка)
- Хлопці виберіть лічилки, дитини того, кого ви будете одягати ( гра дітей)
- А Буратіно буде дивитися правильно ви одягли.
- Буратіно, ти згоден?
Б: Так!
-Молодці, всі впоралися із завданням.
Б: Хлопці, а ви знаєте ким я хочу стати... Вихователем! Мені так сподобалося у вас в дитячому садку, і ваша вихователька мені сподобалася.
А ким ви хочете стати?
(гра «Ким я хочу стати»)
- Як здорово, що всі ви мрієте стати хорошими людьми.
- Хлопці, мені дуже сподобалось у вас, але пора повертатися додому. Дякую, вам за допомогу. До побачення!

 

 

- Здрастуйте!

 

- Так, дякую Буратіно

- Давай

 

 

 

 

 

-Так

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Три

 

 

 

- Дядя Стьопа-міліціонер
- листоноша Пєчкін
- доктор Айболить

 

- лікаря
- міліціонера
- листоношу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Коли я виросту, я буду шофером. Шофер возить вантажі на машині, перевозить людей.
- Коли я виросту, я буду перукарем. Перукар робить зачіски дорослим і дітям і т. д.

- До побачення!

Фронтальний

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Груповий

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Груповий, фронтальний

 

 

 

 

 

Заключна частина

У: Хлопці, ви сьогодні допомогли Буратине. Вас не злякали труднощі, з усіма завданнями ви впоралися успішно.
- Ви сьогодні молодці!

 

Фронтальний

Література:
О. В. Дибіна Заняття з ознайомлення з навколишнім світом у середній групі дитячого садка (Уч.-метод. сел. д/дошк. виховання, д/гуверн. і народить). - М, 2011
Н.А. Карпухіна: Конспекти занять в середній групі дитячого саду. Знайомство дошкільнят з навколишнім світом. Видавництво: ІП Лакоценина, 2009 р.
Програмна розробка освітніх галузей "Пізнання", "Соціалізація", "Фізична культура" у середній групі дитячого садка Автори: Карпухіна Н. А. Видавництво: ІП Лакоценин С. С., 2013
Велика книга дитячого садка. Казки, вірші, пісеньки, загадки. Видавництво: Росмен-Прес, 2006

   
Rambler's Top100 Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове