logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      <tr>
        <td align=k9

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми

«Забавлянки - діалоги»

Конспект заняття. (3 місяць)

Автор: Вороніна Ольга Борисівна, вихователь, Олександрівський будинок дитини.

Мета заняття: формувати двосторонній контакт з дорослим на основі «комплексу пожвавлення»; розвивати вміння виділяти звуки мови і інтонації голосу.
Хід заняття:
Вступна частина: Малюк лежить на спині. Я нахиляюсь над ним на відстань 30-40 см, посміхаюся і лагідно кажу з дитиною.

Основна частина: У спілкуванні з дитиною використовую потешку:
Наші качечки з утраааа.
Кряаааа - кряаааа - кряаааа!
Наші гуси у прудааааа.
Гааааа - гааааа - гааааа!
Наші курочки в окноооо.
Кооо-коооо - коооо!
Наші гуленьки вгорі.
Угрууу-угруууу!
А як Петя - півник
Ранным - рано вранці
Нам заспіває кукарекууууууу!

Репліки вимовляю артистично, з різною інтонацією, з різною висотою голосу.
Якщо маля не проявляє активності, розмова не перериваю, гладжу дитинку. Якщо малюк видає звуки, то я роблю перекличку з ним - подражаю звуків, які вимовляє маля, тягну голосні звуки (це дуже важливо для розвитку мови маляти).
Підсумок: слухаючи потішки з виділенням голосних, малюк починає ворушити губами, повторити артикуляцію звуків. Спочатку це не дуже схоже на звуки, вимовлені дорослим, але надалі у малюка виходить все краще і краще.

   
Rambler's Top100 Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове