logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      <tr>
        <td align=k9

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми

Пізнавальний розвиток.

План-конспект.

Автор: Приходько Н.В., вихователь, ЦРР Дитячого садка N 385 « Журавушка», р. Казань.

МЕТА :I . Закріплювати поняття про зимуючих і перелітних птахів. Вправляти у назві тварин та їх дитинчат. Закріплювати знання про лісових мешканців, їх охорони і дбайливого ставлення до всього живого. Все живе приносить людині радість користь. Закріпити звуковимову у звуці, слові.

II. Дати поняття про професії лісника. Познайомити з поняттям «Червона книга ».

III. Вправляти в ходьбі по гімнастичній лаві, метанні.

ХІД ЗАНЯТТЯ: Діти сідають у потяг. Машиніст дає гудок, відправляється вперед.

Вихователь: Сьогодні ми з вами вирушаємо в похід у ліс. Але, перш за все, згадаємо, яку пору року? Квітень - весняний місяць. Саме в квітні пробуджується природа і всі тварини, відбуваються зміни, а ось які, ми побачимо, коли приїдемо в ліс.

ЗУПИНКА: Діти виходять. Хлопці подивіться, нам назустріч летять птахи. Яких птахів ви знаєте? - зимуючі та перелітні. Які? Навесні птахи прилітають, в'ють гнізда, радують нас своїм співом. Хлопці, а гнізда можна розоряти? Чому? Подивіться пташеня, що випало з гнізда. Чому його не можна брати в дитячий сад?

Навесні птахи самі собі знаходять корм, а ось взимку їм дуже важко. Як ви думаєте, чим може допомогти їм? Хлопці, ліс наш, сповнений несподіванок.

Тут є струмочок, бурелом та дерева. Діти проходять по лавці, подлезают під дугу, метають мішечки.

Тут, хлопці, ще хтось є. Це лисичка зі своїми лисенятами. Розглядаючи картини. Заучив скоромовки «Пішла лисиця шесточку, лизни лисиця пісочку». Бесіда про лиса.

РОЗПОВІДЬ ВИХОВАТЕЛЯ «про ПРАЦЮ лісника».

Розглядання мурашника. Бесіда про комах. Яку користь приносять? Чому не можна знищувати? Чому не можна розводити багаття? Що треба зробити, якщо у дерева зламана гілка? Які види дерев діти знають?

ГРА: «Збери листочки»

МАЛЮВАННЯ «Весна прийшла».

Нагадати способи малювання, дати можливість обміркувати тему роботи.

Вибір теми. Вправи за столом. Аналіз дитячих робіт. Заключна частина.

БЕСІДА про екскурсію. Що нового дізналися? Було цікаво?

   
Rambler's Top100 Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове