logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      <tr>
        <td align=k9

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми.

Математичний КВК

Відкрите тематичне заняття з фемп, в підготовчій групі. Форма проведення: КВК.

Автор: Глушонкова Ірина Петрівна, вихователь, Муніципальне бюджетне дошкільний навчальний заклад Дитячий садок № 54 «Іскорка» р. Набережні Челни.

МЕТА: Закріпити знання чисел і геометричних фігур. Продовжувати вчити правильно, порівнювати числа і ставити знаки«=», «<», «>». Розвивати пам'ять, логічне мислення. Виховувати навички вміння працювати в колективі, допомагати один одному.

МАТЕРІАЛ: Для дітей - лічильні палички, числові будиночки, картки з цифрами. Два малюнки з зображенням геометричних фігур. Картки з цифрами, для порівняння чисел (у кожного учасника різні).

ХІД ЗАНЯТТЯ:
Дві команди будуються. Капітани представляють команди.
Вихователь:
- Хлопці, сьогодні ми з вами будемо грати в КВН. Для того, щоб виграти вам треба пригадати все, що ми з вами вивчили. Згадайте геометричні фігури, цифри. Будьте уважні і ви обов'язково переможете.
Перше завдання, це рішення завдань на логіку. Першими відповідають ті діти, які першими піднімуть руку.

  • Ворона більше голуб, голуб більше горобця. У якому порядку слід розташувати птахів у відповідності з їх величиною? (горобець, голуб, ворона)
  • Зайці по лісі бігли,

Вовчі сліди по дорозі вважали
Зграя вовків тут пройшла
Кожна лапа в снігу їх видно.
Залишили вовки вісім слідів,
Скільки, скажіть, було, волков? (2)

  • Скільки Чобіт купила Ніна для своєї кішки, щоб не намочились ніжки? Чому?
  • День народження Оленьки в понеділок. А сьогодні середа. Скільки днів залишилося до дня народження дівчинки? (5)
  • Женя піде в театр через три дні. Сьогодні неділя. В який день тижня відбудеться вистава? (четвер)

Друге завдання діти виконують за столами. Кожній дитині видається картка з цифрами. Діти повинні самостійно поставити знаки: більше, менше або дорівнює. Перемагає та команда, яка першою виконає завдання.

Третє завдання виконують капітани команд. Капітанам дають малюнки, де зображені геометричні фігури. Треба їх перелічити і показати.
Опис: для Наташі 1.bmp

Поки капітани змагаються, діти проводять за своїм бажанням физкультминутку.

Четверте завдання діти виконують за столами. За допомогою рахункових паличок складають геометричні фігури і перераховують їх.

П'яте завдання діти виконують за столами. Дітям видаються числові будиночки. Вони повинні проставити цифри по порядку.

Опис: Числові будиночки для Наташі.bmp

Шосте завдання рухлива гра «Хто швидше». Картки з цифрами лежать на столі. Звучить музика, діти грають. Музика зупиняється, діти беруть картки і стають у порядковому (зворотному) рахунку. Грають 2 - 3 рази.

Журі підводять підсумки, вихователь запитує дітей:
- Вам сподобалося?
- Які завдання були для вас найбільш складні, важкі? Легкі?

Підсумок заняття проводять капітани команд.
- Хто з твоєї команди займався краще всіх?
- Хто займався добре, але міг займатися ще краще?

Яка б команда не перемогла, перемагає дружба. Всім дітям роздають солодкі призи.

   
Rambler's Top100 Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове