logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      <tr>
        <td align=k9

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми.

«Дикі тварини»

Пізнавальне заняття 2-я молодша група.

Автор: Вожакова Наталія Титовна, Муніципальне бюджетне дошкільна освітня установа «Кониплотнический дитячий садок», Пермський край, Сівінський район.

Скачати презентацію до заняття.

Мета: знайомити з назвами тварин, місцем їх проживання, вчити порівнювати, розвивати мислення

Завдання:

1.Вчити впізнавати і розрізняти особливості зовнішнього виду диких тварин(зайця,вовка, ведмедя, лисиці)

2. Дати уявлення про спосіб життя диких тварин

Хід заняття

 

Розвиток особистісних якостей

Діти, до нас сьогодні приїхало дуже багато гостей. Давайте привітаємо гостей. Подаруйте посмішки гостям, один одному.
Гості відпочинуть. А ми пограємо з вами.

«Я від дідуся пішов
Я від бабусі пішов...»
-Чия це пісенька? ( Колобка)
-Хто спік колобок? (бабуся)
-Куди поклала остигати? (віконце)
-А він і покотився по доріжці
-Кого зустрів колобок? (зайця, вовка, ведмедя, лисицю)
-А де перебувала доріжка, по якій котився колобок? (у лісі)
Виходить, історія трапилася в лісі. І всі з ким зустрівся колобок - жителі лісу, лісові мешканці

-А ми зараз поїдемо в ліс
На чому можна відправитися в ліс? (машина, автобус, поїзд, літак) (музика)
Приїхали в ліс, сідаємо на пеньочки
Презентація
СлайдN 2,3
-Кого ж ми побачили на галявині? (зайця)
-скільки у нього вух? Лап? Є хвіст? Якого кольору шерсть? А ви десь бачили зайчика? В якій ще казці ми можемо зустріти зайця? ( Теремок. Заюшкина хатинка)
Слайд N4,5
Кого зустрів колобок після зайця? Вовка
-Якого кольору шерсть у нього? Скільки вовка за вуха? Лап? Є у нього хвіст?
Слайд6,7
- Хто зустрівся колобку після вовка? (ведмідь)
Вірш В. Токмакова «Ведмідь»
-Якого він кольору? Який ведмідь? Великий кудлатий. Клишоногий. Скільки у нього лапи? Є у нього хвіст? Що любить ведмідь? ( Рибу. Мед. Малину) В якій ще казці ви зустрічали ведмедя? ( Три ведмедя, Маша і ведмідь, теремок)
Фізкультхвилинка: Наш мишко потягнувся
Раз нагнувся, два нагнувся
Лапи в сторони розвів
Видно меду не знайшов
СлайдN8,9
-З ким же ми ще зустрінемося (з лисицею)
-Яка у лисиці шубка? Скільки лап лисиці? Хвостів? Який у лисиці хвіст? (довгий, пухнастий)
Слайд N10
Цікаво було на лісовій галявині? Кого ми зустріли? Чим схожі всі звірі?
А зараз поїдемо в дитячий сад, на дорозі зупинка «Загадкова»
-Чуєте, хто це каже: « Колобок, колобок, я тебе з'їм...»(Голосом зайця, лисиці, ведмедя)
На столі лежать кольорові картки, уявіть, що це нові шубки для звірів. Подаруйте, будь ласка, шубки тваринам. Вони будуть дуже раді, якщо ви правильно підберете їх за кольором. Діти розставляють картки
Проводиться рефлексія
Підводиться підсумок

Ввічливість
Доброзичливість
Аудіальний канал сприймання

 

Довготривала пам'ять
Мова

 

 

 

 

 

Уява

 

 

Візуальний
Аудіальний канали сприйняття

Мислення
Довготривала пам'ять

 

 

 

Розвиток словникового запасу

 

 

Артистичні вміння

 

 

Розвиток словникового запасу

 

 

Інтонаційна виразність мовлення

Мислення
Уява

Ввічливість

Література:

  1. Комплексні заняття у 2-ій молодшій групі за програмою під редакцією М. А. Васильєвої
  2. Російські народні казки М.:Просвітництво, 1983
  3. Вчимо дітей спостерігати і розповідати О. В Маринечева, Н.У Йолкіна
  4. Методика екологічного виховання в дитячому садку С. Н.Миколаєва
   
Rambler's Top100 Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове