![]() ![]() |
|||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||
Конспекти занять з дітьми.Підсумкове, інтегроване заняття в старшій групі"У пошуках скарбу"Автор: Наталія Бочарникова, вихователь д/с "Алтынай", р. Караганда, Республіка Казахстан - 2008 р. Мета: Доставити дітям радість і задоволення від ігор розвивальної спрямованості. Підтримувати інтерес до інтелектуальної діяльності, бажання грати, проявляючи наполегливість, цілеспрямованість, взаємодопомога. Закріпити у дітей знання, отримані раніше. Завдання: Закріплювати вміння проводити звуковий аналіз слова, визначати місце знаходження звуків у слові, кількість складів у слові. Розвиваюче середовище: повітряна куля, конверт (з листом і розрізний картинкою чарівника), кошик з м'ячами (на кожному м'ячі цифра від 1 до 4), зображення тварин (вовк, лисиця, заєць і ведмідь), "ліс"-дерева і білка (декорація), картинка для звукового аналізу слова СКАРБ, букви з цифрами (РОМАШКА), ромашки з паперу(на звороті цифра), шкатулка з цукерками. Роздатковий матеріал: смужки і пенали з фішками для звукового аналізу слова, ромашки з цифрами, олівці 2 кольори(жовтий і оранжевий) Хід заняття Коло радості - "Усмішка" (емоційний настрій) В групу залітає повітряна куля (наповнений гелієм), а до ниточкою прив'язаний конверт. - Хлопці, подивіться, що це таке? (конверт не підписаний). Дивний якийсь конверт, на ньому нічого не написано. "Здрастуйте дорогі хлопці! Хочу привітати вас, адже ви йдете до школи. І з такого чудового приводу, я приготував для вас сюрприз, ви зможете його знайти, якщо пройдете всі випробування. Завдання будуть складними, але цікавими; виконавши їх, ви дізнаєтеся, де лежить скарб. Ви готові до подорожі?:Тоді удачі. Даю підказку: М'ячики лежать в кошику, (Діти знаходять кошик з м'ячами, на кожному мячі цифра, а цифри відповідають цифрам на м'ячах заздалегідь розташовані по всій групі, за кожною цифрою закріплено завдання, яке треба виконати.) - Ну що хлопці почнемо подорож? (один з хлопців дістає м'яч.) По ходу всього подорожі хлопці дістають м'ячі і виконують завдання.
Завдання N 1
(по мірі того як діти відгадують загадки, вихователь виставляє зображення з цією твариною, потім діти вважають скільки вони відгадали тварин) Гра "З якої казки?" (Після того як діти відгадали загадки, вихователь пропонує згадати казки, в яких є ці персонажі: вовк, лисиця, ведмідь і заєць.) Завдання N 2 Діти потрапляють "в ліс" (оформлення з штучних дерев або дерева, намальовані на ватмані, а поруч сидить білка-іграшка). Фізкультхвилинка Ми спочатку будемо тупотіти, Завдання N 3 -Хлопці, що намальовано на цій картинці? -Скільки звуків ми чуємо в слові скарб? -Молодці хлопці, ви дуже добре впоралися з цим завданням. Завдання N 4 Гра "Букви заблукали" (Намальовані букви, під ними цифри) -Хлопці, тут написано якесь слово, я не можу його прочитати, допоможіть мені, будь ласка. Розставте цифри по порядку від 1 до 7, і прочитаємо , що вийде, (діти розставляють букви разом з цифрою по порядку). .- Подивіться хлопці, скільки у нас в групі красивих ромашок. - Яка з цих ромашок скаже: "любить" (розфарбуйте її серединку жовтим олівцем), а яка - "не любить" (розфарбуйте її серединку помаранчевим олівцем). Чим відрізняються ці ромашки? (Кількістю пелюсток). - Хлопці, ось і пройшли ми всі випробування, скінчилися і всі наші м'ячики, та тільки не зрозуміло де скарб? Давайте заглянемо в кошик уважніше. (Діти знаходять на дні кошика кольоровий круг, на ньому написано місце знаходження скарбу) "Хлопці! Ви просто молодці! Раз ви знайшли це послання, значить, ви впоралися з усіма моїми завданнями. Ну а тепер увага! Щоб знайти скарб, ви повинні зробити 2шага вперед, 3 кроку вліво, і т. д.::::.. З найкращими побажаннями. Чарівник" Діти знаходять скарб. (Там лежать цукерки). _____________________________________________________________________________________________________________ |
|||||||||||||||||||
| Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту. При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове |
|||||||||||||||||||