logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      
      <tr>
        <td align=

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми.

"У пошуках чарівного скриньки".

Підсумкове, інтегроване заняття в середній групі

Автор: вихователь МДОУ дитячий садок № 2 "Казка" Алтайського краю Кулундинского району Клевко Ганна Іванівна, 1 кваліфікаційна категорія.

 

МЕТА: Доставити дітям радість і задоволення від ігор розвивальної спрямованості.
Підтримувати інтерес до інтелектуальної діяльності, бажання грати,
Проявляючи наполегливість, цілеспрямованість, взаємодопомога.
Розвивати почуття єдності, згуртованості, вчити дітей діяти узгоджено.
Закріпити у дітей знання, отримані раніше.

 

ХІД ЗАНЯТТЯ:
1. Входження в день.
Хлопці, я дуже рада вас бачити. Візьміться за ручки і посміхніться один одному.
Відмінно!
А тепер покажіть мені свої пальчики. Давайте подружим їх.(координація рухів і розвиток дрібної моторики, розвиток пам'яті).
Дружать в нашій групі дівчатка і хлопчики.
Ми з тобою подружим маленькі пальчики.
1,2,3,4,5!
Починаємо рахунок знову:
1,2,3,4,5!
Ось і закінчили рахувати.
Молодці! ( Звучить релаксаційна музика).
У нас в групі гостя. А звуть її "Ласковушка". Як ви думаєте, чому її так називають? (м'яка, добра, ласкава). Хлопці, вона дуже хотіла б познайомитися з вами ближче. Хочете познайомитися? Тоді ми будемо передавати "Ласковушку" по колу і називати своє ім'я ласкаво, добре? Тримайте її ніжно, постараємося передати їй своє тепло, частинку своєї душі. Почнемо з мене.( Мене звати Ганнуся!).
Ось "Ласковушка" повернулася до мене. Ви відчули, скільки тепла і ласки нам подарувала вона? Давайте залишимо її на нашому занятті.

- Діти, подивіться, до нас у групу залетів повітряна кулька, а до ниточкою прив'язаний конверт.
- Хлопці, що це таке? Дивний якийсь конверт, на ньому нічого не написано.
- Давайте відкриємо конверт і подивимося, що там. Тут розрізні картинки. Тут якесь чаклунство, правда, хлопці? Давайте спробуємо зібрати картинку, може тоді ми зрозуміємо, від кого лист?
- Все ясно, значить нам лист надіслав Зоряний чарівник. Тепер ми можемо з вами його прочитати.

- Ну що, хлопці, почнемо подорож? Підемо за першою зіркою.

  1. "Загадки - відгадки".

 

- Хлопці, скількох тварин ми відгадали? (4)
- Давайте згадаємо казки, в яких є ці персонажі?
( "Теремок", " Колобок", "Три ведмедя", " Маша і ведмідь", " Заєць-хвалько", " Лисиця з скалочкой", " Вовк і семеро козенят", " Пригоди Буратіно":
- Молодці хлопці! Ви впоралися з цим завданням.
- Давайте одягнемо зірочку на ковпак чарівника і будемо подорожувати далі.

  1. " Так" або "Ні".

 

- Ось і друге завдання ми виконали. Потрібно прикріпити другу зірочку.

ФИЗМИНУТКА:
Ми спочатку будемо тупотіти,
А потім ми будемо плескати,
А потім ми обернемося
І всі разом посміхнемося.

- Ну що, йдемо далі?

  1. "Що чує Білченя?"

 

- Хлопці, давайте уважно подивимося на картинку. Білченя чує дуже багато різних звуків, а розібратися не може. А завдання у нас таке: вимов всі звуки, які чує Білченя.

ЗМІЯ - ш-ш-ш-ш
ВЕДМІДЬ - е-е-е
ВІТЕР - у-у-у-у
КРАПЕЛЬ - кап-кап-кап
БДЖОЛА - ж-ж-ж-ж
ПТАШКА - чик-чирик, кар-кар

- Давайте слово білка розділимо на частини ударами. ( біл-ка). Скільки частин у цьому слові? (2).
- А тепер розділимо слово дерево. ( де-ре-во). Скільки частин у цьому слові? (3).
- Яке слово довше? Чому?


- Дуже добре! Прикріпимо третю зірочку на чарівний ковпак.

  1. " МАЛЕНЬКІ АКТОРИ".

-А тепер у нас завдання не просте, а чарівне. Закрийте очі і уявіть, що ви перебуваєте в театрі і зовсім скоро вам покажуть цікаву казку. Відкривайте очі і подивіться, актори у нас є, глядачі теж зібралися, пора починати казку. Наша казка називається " ТЕРЕМОК". Актори готові? Тоді починаємо!

Стоїть у полі теремок. От біжить мишка-шкряботушка. Побачила теремок і постукала. ( Терем-теремок, хто в теремі живе?). Ніхто не відповідає. Забігла мишка в теремок і стала там жити. Біжить повз зайчик-побігайчик, побачив теремок і постукав.
Біжить повз лисичка - сестричка,:: Біжить повз вовчок-сірий бочок::.Йшов повз ведмідь клишоногий,::.Можна я у вас на даху буду жити? Поліз на дах і розвалив теремок. Всі звірі злякалися й тікати в ліс. А ведмідь кричить: ( Куди ж ви, давайте побудуємо новий, просторий теремок, де місця вистачить всім. І всі звірі повернулися і стали будувати великий теремок. Побудували і стали жити всі разом в дружбі і злагоді.


АКТОРИ поклоніться. Глядачі поплескайте. Сподобалася вам казка? МОЛОДЦІ. Спасибі вам за участь.
- Ну що, ми впоралися із завданням? Тоді прикріпимо четверту зірку на ковпак.
- Скільки ще зірочок нам залишилося виконати? (1).
- Давайте подивимося, що ж нам треба зробити.
- Хлопці, тут знову до нас Зоряний Чарівник звертається. Послухайте:
" Ви виконали багато завдань. Вітаю! За це я хочу виконати ваші найзаповітніші бажання. Візьміть кожен собі зірочку і покладіть її на долоню. Закрийте очі і загадайте своє бажання. Подумайте, чого б вам хотілося більше всього на світі і добрий чарівник допоможе вам здійснити ваші мрії.
- Відкривайте очі, покажіть ваші зірочки на долоньках. Зоряний чарівник передав мені паличку, вона повинна торкнутися кожної зірочки, щоб бажання збулися".
А тепер складіть їх в ковпак і ми відправимо його нашого друга-чарівника.

- Хлопці, а на столі залишилося ще один лист. Давайте подивимося, що ж там?
" Ви пройшли всі перешкоди на шляху, а тепер вас чекає попереду 3 дороги:
По першій підете - потрапите до жабам в болото. До жабам в болото. Кому потрапити полювання?
По другій підете - попадете відразу до Бабі-Язі. Тут в кінці доріжки, живе в ступі Бабка-Йожка.
За третьою підете - скринька чарівний знайдете.
- Яку дорогу вибираємо? Ну що не боїтеся? Тоді вперед!
- А ось і чарівна скринька! А що ж всередині? Ми знайшли справжні скарби! (Шоколадні монети). Це для вас Зоряний Чарівник постарався. Значить добре ви працювали на занятті.

                                              
- Хлопці, а " ЛАСКОВУШКА" для вас теж приготувала подаруночок. Пригощайтеся!

                                            Додатки до заняття

ЛИСТ
" Здрастуйте, дорогі хлопці! Хочу привітати вас, адже скоро літні канікули. І з такого чудового приводу, я приготував вам сюрприз, ви зможете його знайти, якщо пройдете всі випробування. Завдання ви знайдете за допомогою моїх зірок на місяці.
Я залишаю вам свій чарівний ковпак. Виконавши завдання, ви повинні зібрати всі зірки на мій ковпак.
Завдання будуть складними, але цікавими. Виконавши їх, ви дізнаєтеся дорогу до волш. скрині. Ви готові до подорожі? Тоді удачі!"

 

 

" Загадки-відгадки"

 

1.Літом бродить без дороги
Між сосен і беріз,
А взимку він спить у барлозі,
Від морозу ховає ніс.
( ведмідь)

2.Не баранчик і не кіт,
Носить шубу круглий рік.
Сіра Шубка - для літа,
Для зими - іншого кольору.
( заєць).

3.Сірий, зубастий,
По угіддях нишпорить,
Кого з'їсти шукає.
( вовк).

4.Хвіст пухнастий,
Хутро золотисте,
В лісі живе,
В селі курей краде.
( лисиця).
" ТАК" або " НІ".

Не сумніваюся я, хлопці,
У кожного розуму палата,
Але у мене для вас порада:
Відповіді "Так", відповіді "Ні"
Давати миттєво не поспішайте,
Подумавши міцно, говоріть.

  1. У жаби точно немає хвоста,

А у корови є він? ( так)

2. Що жаба їсть на обід?
Слона з горошком, правда?...( немає)

3.Мамуля купить мені цукерок
За те, що я лінувався?....(немає)

4.Розтанув сніг, вода в струмках
Навесні це буває?...(так)

5.Сідає слон на дроти,
Щоб пообідати, правда?...( немає)

6.Друзям ти кажеш " ПРИВІТ"
І вихователю так скажеш?...(немає)

7.Ми ставимо чашечки в буфет
Диван туди поставимо?...(немає)

8.По снігу дві смужки-слід.
Ведмідь пройшов по снігу?...(немає)

9.Завмерла вода тверда.
Вода може стати газом?...(немає)

10.Відповіси ти мені без праці
Взимку цвіте черешня?...(немає)

11.Печемо ватрушки з льоду
В гарячій пічці, правда?...(немає)

12.Худий хлопчак, як скелет
Легко підніме штангу?...(немає)

13.Ліс - середовище проживання
Для білок, зайців,дятлов?...(так)

14.У віконці вранці - сонця світ,
Ніч настає, вірно?...(немає)

 

Питання скінчилися, друзі!
І всіх хвалю, хлопці, я.
Заданью підійшов кінець.
Хто не помилився-молодець!

 

"ЩО ЧУЄ БІЛЧЕНЯ"

 

Уважно подивіться на картинку. Білченя чує дуже багато різних звуків, а розібратися не може.
ЗАВДАННЯ. Вимов всі звуки, які чує Білченя?
Розділіть слова білка і дерево на частини ударами.
( біл-ка, де-ре-во)

   
Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове