logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      
      <tr>
        <td align=

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми.

«ЗДРАСТУЙ, ШКОЛА!»

Автор: Низамова Ірина Инзифовна, вихователь, Муніципальне бюджетне дошкільна освітнє установа дитсадок комбінованого виду N16 «Скворушка» Республіка Татарстан р. Набережні Челни.

МЕТА: Узагальнити і доповнити знання дітей про транспортних засобах, особистісні якості, що забезпечують успіх навчання, будь-якої справи. Формування умінь: вибирати ознака класифікації, ділити предмети на групи, вести дискусію, знаходити відповіді на питання в художньому та науково - популярному тексті. Розвиток вербальної уяви, уваги, зорової і слухової пам'яті, логічного мислення.
МАТЕРІАЛ: Розрізні картинки, картинки для порівняння, картинки із зображенням транспорту, записи.
СЛ.РОБОТА: Вигравати - програвати, збільшувати - зменшувати.
ІНД.РОБОТА: Айгуль, Аделя - боягузливий - хоробрий, злий-добрий.
ХІД ЗАНЯТТЯ:

- Скажіть, коли діти йдуть до школи?
- Восени.
- Для того щоб ви пішли в школу з новими силами, потрібно добре відпочити, тому ми з вами відправимося в подорож. Це подорож нам допоможе не тільки добре відпочити, але і пригадати все те, що ми з вами пройшли протягом року. Ви готові відправитися в подорож?
- А на чому можна подорожувати? (ілюстрації транспорту). Які види транспорту ви знаєте?
- Легковий, вантажний, водний, повітряний, громадський.
- сьогодні ми з вами відправимося в грай - містечко! Як ви думаєте, чому це місто так назвали?
- У цьому місті грають, дізнаються багато нового, загадують загадки, пишуть і розповідають казки, фантазують, вигадують нові слова.
- Ви готові подорожувати граючи? Для цього давайте ми з вами вирішимо на якому транспорті ми вирушимо подорожувати?
- На літаку (діти заводять моторчики», включається музика).
- Перша зупинка називається «Угадайка». Тут вам потрібно відповісти на складні запитання. Ви не боїтеся важких питань? І так вгадайте, що тут зайве?
1. грак, голуб, ластівка, шпак (голуб - не перелітний птах).
2. карась, щука, окунь, акула (акула - не живе у водоймах).
3. бабка, комар, снігур, коник (снігур - птах).
4. липа, береза, сосна, горобина (сосна - це хвойне дерево).
5. апельсин, лимон, капуста, груша (капуста - овоч).
6. ромашка, волошка, дзвіночок, тюльпан (тюльпан - вирощують люди).
7. маслюки, рижик, мухомор, білий гриб (мухомор - отруйний гриб).
8. чашка, блюдце, цукорниця, каструля ( каструля - другі страви, супи).
9. туфлі, пальто, чоботи, кросівки (пальто - верхній одяг).
10. зима, весна, четвер, літо, осінь (четвер - день тижня).
- Подорож в грай - містечко триває. Наступна зупинка «Словесна». Хто - небудь знає вірш відповідне цій станції?

-Я знайду слова скрізь
І на суші та у воді
На підлозі, на стелі
На носі та на руці.
Ви не чули такого
Не біда!

- Давайте подивимось, яке завдання приготовлено на цій станції? Тут приготована гра»Скажи навпаки».
1. тихо - голосно
2. далеко - близько
3. гаряче - холодно
4. багато - мало
5. повільно - швидко
6. початок - кінець
7. жар - холод
8. правда - брехня
9. вигравати - програвати
10. правий - лівий
11. старий - молодий
12. твердий - м'який
13. боягузливий - хоробрий
14. злий - добрий
15. сухий - мокрий
16. знайти - втратити
17. вітатися - прощатися
18. весело - сумно
19. збільшувати - зменшувати

- Вирушаємо в подорож далі. Наступна зупинка «Отдыхайка». Нам потрібно відпочити, набратися сил і вирушати далі. Для цього ми з вами пограємо в башкирскую народну гру «Юрта». Взявшись за руки, всі йдуть колами змінним кроком і співають:

Ми веселі хлопці,
Зберемося всі в кружок.
Пограємо і попляшем,
І помчимся на лужок.

Із закінченням музики треба швидко підбігти до свого стільця і утворити юрту.
- Подорож триває. На дорозі зупинка «Будь уважним». Давайте подивимося яке задание5 тут приготовано для нас. Ми з вами пограємо в гру «Знайди відмінності». Дітям пропонується пара картинок, на якій потрібно знайти задане число відмінностей.
- Подорож в грай - містечко триває. Наступна зупинка «Дружба».
-Поставимо перед дітьми завдання - розділитися на дві команди. Кожна команда отримує фрагменти розрізаного на дві частини великого малюнка (машина, вертоліт). Завдання кожної команди - як можна швидше, правильніше і акуратніше зібрати свої картинки.
- Ви впоралися з усіма завданнями, нам пора повертатися.
- Де ми сьогодні побували?
- Про що і про кого говорили?
- М и впоралися з усіма завданнями, давайте похвалимо самі себе.

   
Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове