logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      
      <tr>
        <td align=

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми.

«В гостях у казки»

Заняття у другій молодшій групі.

Автор:Хайруллина Гульчачак Максумовна, вихователь МБДОУ дитячий садок N79 «Вишенька», Республіка Татарстан, місто Набережні Челни.

Програмовий зміст: вчити розповідати казку «Колобок» з допомогою вихователя, придумати новий кінець казки (не сумний), закріпити зміст казки, послідовність появи героїв, кольору «сірий», «бурий», «помаранчевий», розвивати мовлення, зорову та слухову пам'ять, виховувати доброзичливе ставлення до героїв казки, інтерес до російським народним казкам.
Матеріал: книга «Колобок», м'яч, іграшки: вовк, заєць, лисиця, ведмідь, колобок, клей, пензлики, серветки, ганчірки, папір, клейонка, вирізані вихователем сірий, коричневий, оранжевий, жовтий кола.
Хід заняття:
У: Хлопці, подивіться, скільки гостей до нас прийшло, привітайтеся. Є
ще іграшки гості. З ними теж поздороваемся.
Д: Привіт.
У: Сьогодні до нас прийшов у гості колобок, і він кличе нас у свою казку. А для того, щоб потрапити в казку, нам потрібно розповісти про колобка.
Гра «Ланцюжок».
В: Ось ми описали колобка. А тепер покружляли, і в колобочков перетворилися.
Вихователь починає читати казку, діти продовжують.
В: ... і зустрівся йому...
Д: Заєць.
В: Який він?
Д: Сірий, боягузливий, з довгими вухами...
В: Що він каже?
Д: Колобок, я тебе з'їм.
В: А Колобок що відповів?
Д: Заспівав пісню: Я Колобок, Колобок, у мене рум'яний бік.
Я від дідуся пішов, я від бабусі пішов... і т. д.
В: І покотився далі, тільки заєць його і бачив...
Далі вихователь продовжує аналогічну роботу, розпитуючи дітей про вовка, ведмедя.
В: Докотився до лисиці. Яка лисиця?
Д: Руда, хитра.
В: Що говорить? А Колобок?
Діти відповідають.
У: Хлопці, скажіть, який кінець у казки? Чому?
Д: Сумний, жалісний. Бо лисиця з'їла колобка.
В: А давайте придумаємо інший кінець. Приготувалися і співаємо пісню:
Хотіли в будинку спекти пиріг,
А вийшов колобок.
Може, смачний він на смак.
Але щоб з'їденим не стати,
Потрібно швидко тікати.
В: Ось тепер у казки щасливий, радісний кінець, а хто слухав, молодець! Покружись, покружись, і хлоп'ят перетворися!
Діти сідають за столи.
В: А тепер давайте згадаємо, кого зустрів Колобок у лісі, і від кого втік.
Діти відповідають.
В: Подивіться, у вас на блюдцях лежать кола. Це герої казки. Візьміть в руки сірий круг. Це хто?
Д: Вовк.
В: Коричневий? Помаранчевий?
Діти відповідають.
В: Ми зараз повинні будемо їх приклеїти по порядку, як вони зустрілися Колобку.
Самостійна робота дітей, індивідуальна допомога.
В: Молодці! Всі впоралися! За те, що ви допомогли Колобку втекти від лисиці і залишитися цілим і неушкодженим, він вирішив пригостити вас.
Діти пригощаються.

   
Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове