logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      
      <tr>
        <td align=

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми.

Конспект заняття в першій молодшій групі з розвитку мовлення (6). Собака.

Вихователь: Вітліна Н.П. МДОУ д/сад 37. р. Красногорськ
Цілі:
- розвиток концентрації, стійкості, переключення слухової уваги;
- продовження роботи над виробленням правильного мовленнєвого діафрагмального дихання; робота над силою голосу;
- вдосконалення словникового запасу з теми;
- удосконалення вміння утворювати іменники зі зменшувально-пестливими суфіксами;
- розвиток точності і координованості рухів пальців рук.
Обладнання:
- іграшки: собака, ведмідь, кіт, лоша, курча;
- дім для собаки;
- килимок, миска, кістка, м'яч;
- бубон, папір, дзвіночок.
Хід заняття:
- Сьогодні до нас в гості прийшла собачка Кульку. Подивіться, що приніс з собою Кульку. (Показ іграшок: ведмедик волохатий, біла конячка, пухнасте курча, кіт та ін)
Вправа <Іграшки>
     Діти називають іграшки Кульки і намагаються наслідувати звукам іграшки:
Мишко - про-про-про;
Конячка - іго-го;
Кіт - мяу-мяу;
Курча - пі-пі-пі.
Вправа <Будиночок для собаки>
Вихователь розповідає дітям, що в цьому будинку живе собака. Педагог показує, як собака увійшла в будинок, вийшла з дому, сіла на сходинки. Потім просить однієї дитини проробити ті ж дії. Якщо малюк не може, йому допомагають.
Потім говорить дитині пропонують прокоментувати свої дії.
Вправа <Назви лагідно> .
    - Подивіться, що є у собачки будинку: килим, миска, кістка, м'яч. Тепер Давайте назвемо їх лагідно:
Килим - килимок;
Миска - мисочка;
Кость - кісточка;
М'яч - м'ячик.
Вправа <Відгадай, що звучить>
   Вихователь за ширмою дзвенить бубном, дзвіночком, брязкальцем і пропонує дітям відгадати, яким предметом зроблений звук.
Вправа <В гості>
В гості до великому пальчику
(виставляються вгору великі пальці обох рук).
Приходили прямо до будинку:
Вказівний і середній,
(По черзі звані пальці з'єднуються з більшими на обох руках одночасно).
Безіменний і останній
Сам мізинчик - малишок
(Пальці стиснуті в кулак, вгору виставляються тільки мізинці).
Постукав на поріг.
(Кулаки стукають один про одного).
Разом пальчики - друзі,
(Ритмічне стискання пальців в кулак).
Один без одного їм не можна.

   
Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове