logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      
      <tr>
        <td align=

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми.

Конспект заняття в першій молодшій групі з розвитку мовлення (3). Одяг.

Вихователь: Вітліна Н.П. МДОУ д/сад 37. р. Красногорськ
Мета:
- розвиток диференціації слухового та зорового сприйняття;
- розвиток загальної моторики, координації мови з рухом, розвиток звукоподражаний;
- продовжувати навчати розуміння речень, що містять дієслова наказового способу;
- формувати уміння вслухуватися в мову, розуміти її зміст;
- розвивати конструктивний праксис, зорову увагу, дрібну моторику.
Обладнання:
- сюжетна картинка "Катя в ошатному платті";
- одяг;
- розрізні картинки по темі;
- бубон.
Хід заняття:
"Казка про червоне плаття в білий горошок"
Вихователь розповідає дітям казку і демонструє ілюстрацію.
"Мама купила Каті ошатне плаття в білий горошок. На сукню був комірець і великі білі кишеньки. Катя прийшла в дитячий сад, як раз до сніданку. За столом вона крутилася, базікала з Арішою і тому спочатку впустила на сукню ложку каші, потім булку з маслом. Плаття відразу стало не таким привабливим. А коли під час обіду Катя вилила на нього ложку борщу і впустила котлету, плаття стало просто не впізнати. Воно стало жирним і різнобарвним від плям.
Перед тихою годиною Катя одягла сукню на стільчик. Заснувши, вона побачила сон:
- Фу! Яка ти брудна! - сказало Аришкино плаття, яке було не дуже ошатне, але зате чисте та акуратне.
- Бр! Яке ти жирне! - сказала Кірюшина картата сорочка.
- Що ж мені тепер робити? - запитало Катіна сукню.
- А ти стань чорним, і тоді тобі не буде видно бруду, - сказали Илюшины штани.
- І нехай ця нечупара завжди ходить у чорному,- сказало Аришино сукню.
Коли Катя прокинулася, вона підбігла до стільчика і полегшено зітхнула, побачивши своє брудне червоне платтячко. З цього дня Катя стала охайною дівчинкою і більше ніколи не бруднила свій одяг".
Потім педагог задає питання: "Де Катя? Покажи. Де сукню? Покажи. Де комір? Покажи. Де кишеньки? Покажи".
Рухлива гра "Сукня"
Вихователь вимовляє текст і виконує рухи, а діти наслідують йому, доказуючи слова та словосполучення.

Це плаття для Наташки,
(Чотири ритмічних повороту вправо-вліво, руки на поясі).
Червоні горошки.
(Чотири ритмічних стрибки на обох ногах).
А на сукні два кармашка,
("Малюють" на животику два кармашка).
Сховаємо в них долоньки.
(Прикладають обидві долоньки до животика).
Вправа "Доручення"
Вихователь пропонує дитині показати одяг: "Де сукню? Покажи колготки. Де штанці? Покажи кофту". І т. д.
Після цього дає доручення: "Візьми плаття і поклади його на стілець. Візьми штанці і одягни на ляльку. Візьми кофту і повісь її на стілець". І т. д.
Гра з розрізними картинками.
Дорослий показує дітям картинку з цілісним зображенням одягу. Потім таку ж картинку, але вже з розрізаних частин. Діти намагаються зібрати картинки.
Вправа "Сонце або дощик"
Вихователь говорить дітям, що вони зараз підуть на прогулянку. Погода хороша, світить сонечко. У цей час вихователь дзвенить бубном. Потім він каже, що погода зіпсувалася, пішов дощ. Тепер педагог стукає в бубон і каже, щоб діти підбігли до нього - сховалися від дощу.

   
Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове