logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      
      <tr>
        <td align=

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми.

Конспект заняття з комп'ютерної азбуки для підготовчої логопедичної групи.

Осінь в лісі: ягоди, гриби.

Програмовий зміст: Продовжувати вчити працювати на комп'ютері за допомогою комп'ютерної клавіатури і мишки. Формування емоційно-позитивного ставлення до комп'ютера, і занять з комп'ютерної азбуки. Формування елементарних уявлень про управління комп'ютером. До/ <Малюємо удвох> . Вчити встановлювати смислові зв'язку м/у предметами і навколишнім середовищем. Узагальнити результати спостережень у природі. Закріпити
Педагогічні прийоми: бесіда, пояснення педагога.
Обладнання: картинки із зображенням ягід,/і "Малюємо удвох>", зошити, олівці кольорові.
Хід заняття.
1.Оргмомент.
Пантоміма <Прогулянка в ліс> . Ходьба з високим підніманням колін.
Переступати через високу траву. Перестрибуємо через калюжу.
Стрибки на 2 ногах.
Подивіться, яка краса! Виразимо захоплення: О-О-О! Прислухаємося до шуму листя. Раптом подув вітерець.
Легкий видих з округленням губ. Імітація сильного вітру та вітру під час бурі.
Вітер ущух. Будемо збирати гриби. Ми по лісу йшли, йшли, йшли, підосичник (підберезник, боровик) знайшли.

2. А тепер ми з вами будемо збирати ягоди. Для того щоб зірвати я році, необхідно її назвати.
На дошці зображення ягід: полуниці, суниці, шипшина, вишня, смородина, малина, чорниця, ожина.

3. Загадки.

Була зеленою, маленької,
Потім я стала аленькой.
На сонці посиніла я,
І ось тепер я стигла. (Ожина)

Росте в траві Оленка
У червоній сорочці.
Хто не пройде,
Всяк уклін віддає. (суниця)

В сінокіс - гірка,
А в мороз - солодка,
Що за ягідка? (калина)

Дві сестри влітку зелені,
До осені одна червоніє,
Інша чорніє. (червона і чорна смородина)

Сиджу на теремі,
Мала, як миша,
Червона, як кров,
Смачна, як мед.(вишня)

Сидить поруч з нами,
Дивиться чорними очима.
Черна, солодка, мала
І хлопцям міла. (чорниця)

4. Завдання в зошиті.
З'єднай лініями відповідні картинки.

5. До/ <Малюємо удвох> .
Сьогодні ми збирали гриби і ягоди. Уявіть, що ви художники. Спробуйте намалювати за допомогою комп'ютерної мишки те, що ви побачили в лісі.

6. Гра. Діти, я буду називати різні слова, а ви плескайте, якщо почуєте назви ягід; грибів.

7. Підсумок заняття.

   
Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове