logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      
      <tr>
        <td align=

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми.

"Лабіринт знань"

Конспект ігрового інтегрованого заняття з елементами основних рухів у старшій групі.

Автор: Наталія Бочарникова, КГКП N16 д/с "Алтынай" Караганда.

 

Мета: закріпити з дітьми отримані знання, доставити дітям радість і задоволення від ігор розвивальної спрямованості.

Завдання: закріпити рахунок в межах 10; знаходження сусідів цифри; рішення арифметичних завдань; знання геометричних фігур:
Уміння визначати місце розташування звуків у слові; знаходити слова з заданим звуком; формувати вміння читати склади;
Закріплювати вміння виконувати основні види рухів (підлізання, ходьба приставним кроком, рівновага).
Виховувати дружні взаємини, взаємодопомога.
Розвивати пам'ять, логічне мислення, мовлення, інтерес до самостійного вирішення пізнавальних завдань.

Розвиваюче середовище: конверти із завданнями в них медальйони з літерами, а під ними цифри (6 конвертів 6 медальйонів з літер складається слово ПЕРЕМОГА); геометричні фігури з цифрами; картки для визначення місця звуку в слові; картки з прикладами; картки зі складами; дошки ребриста і вузька; дуга; фломастери - зелений і червоний; слово ПЕРЕМОГА і цукерки, літера Л, звукозапис пісні "Сюрприз" з кінофільму про Незнайка, фотоапарат.

Хід заняття:

-Хлопці, я сьогодні отримала лист від Незнайки, в якому він розповідав про якомусь лабіринті знань, де захований якийсь сюрприз. Він говорив, що вирішив відправитися туди, але не зміг дійти до кінця, на шляху у нього зустрілися дуже складні завдання, з якими він не впорався, і йому довелося повернутися назад. А ви хотіли б відправитися туди? Ви готові впоратися з усіма завданнями?
-Ну, тоді у путь!
- Щоб відправитися в подорож нам потрібно дізнатися, де ж початок шляху. Куди вирушив незнайко? (лабіринт). Який перший звук ми чуємо в слові ЛАБІРИНТ? (звук "Л"). А який буквою позначається цей звук? (буквою Л).
- Молодці хлопці! Де ж ця буква? (діти знаходять букву, тим самим визначають місце початку шляху).
Знаходять конверт у якому завдання та медальйон з буквою, а під нею цифра.

1.Завдання "Назви слова зі звуком Л"
(Після того, як діти виконають завдання, їм вручається медальйон і право на прохід далі "лабіринту").

Ходьба по доріжці приставним кроком.

2. Завдання "Завдання в загадках"
"Пішла курочка, гуляти,
Зібрала своїх курчат.
Шість бігли попереду,
Три залишилися позаду.
Турбується їх мати
І не може порахувати.
Порахуйте-ка, хлопці,
Скільки було всіх курчат".

"Раз до зайчонку на обід
Прискакав дружок-сусід.
На пеньок зайченята сіли
І за п'ять морквин з'їли.
Хто вважати, хлопці, спритний?
Скільки з'їдено морквин?"

Підлізання під дугою не торкаючись руками підлоги.
3. Завдання "Назви сусідів цифри"
( на геометричних фігурах на зворотній стороні написані цифри, діти вибирають будь-яку з, них називають фігуру, цифру і сусідів цифри).
Пальчикова гра "Будиночки"

"Пальчики заснули,
В кулачок згорнулися,
Один, два, три, чотири, п'ять!
Захотіли пограти!
Розбудили будинок сусідів,
Там прокинулися шість і сім,
Вісім, дев'ять, десять-
Веселяться всі!
Але час назад всім:
Десять, дев'ять, вісім, сім!
Шість калачиком згорнувся,
П'ять позіхнув і відвернувся.
Чотири, три, два, один,
Знову в будиночках ми спимо".

4. Завдання Визначте місце розташування звуку Л і Л в словах"
(картинки - лев і стілець, в назвах намальованих предметів намалювати синій і зелений квадрат у відповідному місці)

Ходьба по ребристій доріжці.

5. Заняття "Допоможіть написати знаки"
(Запропонувати дітям вписати пропущені знаки так, щоб вийшов відповідь, який написаний після знака дорівнює).

Етюд на "Узгодження дій"

Діти діляться парами.
(Показати, як перетягують канат, як танцюють у парі, як пиляють дрова)

6.Завдання "Читання складів"
(Дітям роздаються картки зі складами)

Після того, як діти впоралися з усіма завданнями, вихователь пропонує зібрати всі медальйони і скласти числовий ряд від 1 до 6 і прочитати отримане слово.
(діти читають слово ПЕРЕМОГА і знаходять в групі картку з цим словом, а за нею сюрприз)
Вихователь включає запис пісні "Сюрприз"
-Хлопці, ви молодці! Ви впоралися з усіма завданнями.
(Діти фотографуються на пам'ять для Незнайки)

 

   
Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове