logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      
      <tr>
        <td align=

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми.

Автор: учасник нашого форуму "Марла"

"Складання розповідей про іграшки"

(Легкова та вантажна машини).

Мета : Формувати уміння розглядати предмети, виділяючи їх ознаки, якості, дії. Формувати вміння складати спільний з вихователем описовий розповідь про іграшки. Вправляти у вживанні прийменників, їх узгодження з ім'ям іменником. Розвивати пам'ять, слухове увагу. Закріпити правила поводження з іграшками. Виховувати бережливе ставлення до іграшок.

Матеріал : Іграшки, кошик.

Хід заняття.

1. Гра "Принеси іграшку, яку назву".

(Вихователь заздалегідь розставляє іграшки: під столом, у середині столу, на краю столу, за столом, перед столом. Іграшок може бути по дві в кожному згаданому місці).

Хлопці, ви бачите іграшки, які стоять в різних місцях столу. Їх потрібно буде зібрати в кошик. Послухайте, як ми будемо грати. Я називаю ім'я дитини, він знаходить іграшку, кладе у кошик, називаючи її, і де вона стояла. Наприклад: "Лялька стояла під столом".

2. Розглядання іграшок.

Давайте розглянемо іграшку.

Як вона називається? Яка вона? Що є у машини? Що робить вантажна машина? Чим тобі подобається ця іграшка? (Останнє питання передбачає кілька варіантів відповідей, тому доцільно опитати всіх дітей).

Аналогічно проводиться розглядання легкової машини.

3. Складання розповідей про легковий і вантажний автомобілі.

Зараз ми будемо вчитися розповідати про іграшки. Я буду починати речення, а ви закінчувати його.

Це... (вантажна машина). Вона ... (велика, красива, синього кольору). У машини є ...(кузов, кабіна, колеса). Вантажна машина перевозить ...(вантажі). Вона мені подобається тому, що ... (в ній можна возити кубики, цеглинки).

Аналогічним чином діти залучаються до спільної з вихователем рассказыванию про інших іграшках. Про кожній іграшці можна заслухати 2-3 розповіді.

4. Гра "Слухай уважно, прибирай старанно".

(Перед початком гри обговорюється правило "Кожній іграшці своє місце").

Хлопці, ось у нас повна кошик іграшок. У всіх іграшок є своє місце в нашій групі. Зараз ми перевіримо вашу пам'ять і покажемо Незнайку, де знаходиться "будиночок" у кожної іграшки.

 

   
Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове