logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      
      <tr>
        <td align=

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми.

«Здрастуй, весно!»

Конспект комплексного заняття для дітей старшої групи.

Автор: Полякова Ніна Алефтиновна, вихователь, Липицкий дитячий сад комбінованого виду «Колосок» Серпуховського району Московської області, с. Липиці.

Програмовий зміст: закріпити знання дітей про весну; закріпити весняні зміни в живій та неживій природі; розширення словника за рахунок дієслів і прикметників, розвиток зв'язного мовлення; знайомство з причинно-наслідковими зв'язками; вчити дітей через малюнок передавати свій емоційний стан і стан природи.
Матеріал: ілюстрації про весну, план-розповідь про пори року; касета з записом П. І. Чайковського «Пори року»; фарби, альбоми, баночки для води.

Хід заняття.

1. Пальчикова гімнастика.

2. - Вихователь - відгадайте загадку:
Тане сніжок, ожив лужок
День прибуває, коли це буває?
( Діти називають відгадку, доводячи свою відповідь)
- Що ви знаєте про весну?
- Що таке весна? (час року)
- Назвіть весняні місяці.

3. Дидактична гра «Хто більше назве дій».
- Що робить сонце навесні? (світить, освітлює землю, зігріває, гріє, радує)
- Що робить трава навесні? (сходить, з'являється, проростає, пробивається, зеленіє)
- Що роблять птахи навесні? (прилітають, повертаються, в'ють гнізда, виводять пташенят)
- А що буде, якщо раптом не прилетять птахи, квіти не розквітнуть?
(міркування дітей)

4.- Давайте складемо розповідь про весну за планом. (Індивідуальне розповідання дітей)

5. Фізкультхвилинка «Веснянка» (діти виконують рухи за текстом)
Сонечко, сонечко,
Золоте денце.
Гори, Гори ясно
Щоб не згасло.
Побіг до саду струмок,
Прилетіло сто граків.
А кучугури тануть, тануть,
А цвіточки розцвітають.

6. Гра «Як можна назвати весну»? (підбір прикметників)
( буйна, квітуча, радісна, дзвінка, тепла, довгоочікувана, дружна, рання, красива )
Які звуки у весни? (спів птахів, крапель, дзюрчання струмочків).
Яким кольором можна намалювати весну? (відповіді дітей)

7. Діти малюють весну на тлі музики П. І. Чайковського.

8. Підсумок: :Про який пори року ми сьогодні говорили? Що найбільше сподобалося на занятті.

   
Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове