Конспекти занять з дітьми.
"At school" «В школі»
Конспект відкритого заняття з англійської мови для дітей старшого дошкільного віку.
Автор: Зыбенко Юлія Василівна, педагог додаткової освіти (англійська мова), МБДОУ дитячий садок N27 «Берізка», Білгородська область р. Старий Оскол.
Цілі заняття: закріплення слів: a bag, a pen, a book; повторення пісеньки "Head and shoulders"; закріплення словесних конструкцій "My name is...", "i'm five (six)", "I live in Minsk", "This is a ..."; введення словесних конструкцій "I can read", "I can write", "I can study English"; розвивати увагу, старанність, пам'ять.
Обладнання: магнітофон, плакат із зображенням людини; портфель, ручка, книга (або картинки з зображенням цих предметів).
Хід заняття
Організаційний момент.
Діти сидять на килимі.
Викладач: Hello! Hello!
How are you?
Діти: Hello! Hello!
I'm fine, thank you.
Основначастина.
Закріпленняконструкцій
"My name is...", "i'm five (six)", "I live in Stary Oskol".
Викладач: А тепер, хлопці, давайте розповімо, як нас звати, скільки нам років і в якому місті ми живемо. А розповідати про себе ми будемо з допомогою нашої пісеньки.
What is your name, what is your name?
Now tell me, please, what is your name? Діти задають питання хором.
My name is... . That's my name. Відповідає кожен дитина.
How old are you? Діти задають питання хором.
I'm five (six). Відповідає кожен дитина.
Where do you live, where do you live?
Now tell me, please, where do you live? Діти задають питання хором.
I live in Stary Oskol. Відповідає кожен дитина.
Закріпленняслів a bag, a pen, a book, "This is a ...".
Викладач: Хлопці, до нас в гості сьогодні прийшов Незнайко. Він великий нечупара. Він розкидав всі-всі свої шкільні речі: і ручку, і книгу, і портфель. І вони на нього образилися, не хочуть більше йому служити і дружити з ним теж не хочуть. Що ж йому було робити? Адже йому треба йти в школу на уроки. І ось він просить нас допомогти йому помиритися зі шкільними речами. Нам треба розгадати загадки про ці речі, тоді вони знову будуть з ним дружити. Тільки запам'ятайте: відгадка англійською мовою.
Слухайте першу загадку:
Допоможе нам вона писати,
Допоможе і намалювати!
І хто ж скаже мені вже,
Як нашу кликати помічницю!
(Реп)
Look, this is a pen? (Yes, this is a pen)
Закріпити індивідуально.
Викладач: Слухайте другу загадку:
Ця річ стоїть на полиці,
В ній ведмеді, лисиці, вовки.
Якщо нам відкрити її,
Розбіжиться усі звірі.
(Book)
Якщо діти не розгадують цю загадку, їм пропонується наступна:
Це - твій надійний друг,
По-англійськи буде ...
(Book)
Look, this is a book? (Yes, this is a book)
Закріпити індивідуально.
Викладач: Слухайте третю загадку:
Pen ми покладемо туди,
Book покладемо теж.
Називайте мене скоріше,
На що предмет схожий наш?
(Вад)
Look, is this a bag? (Yes, this is a bag)
Закріпити індивідуально.
Викладач: Які шкільні предмети ми з вами розгадали?
Повторення пісеньки "Head and shoulders".
Давайте проводимо Незнайка в школу. Хлопці, а як ви думаєте, на який урок ми потрапили. Правильно, це йде урок анатомії, на ньому вивчають людину. І про head кажуть, і про eyes, і про nose, і про mouth.
Але наш Незнайко нічого не може згадати. Давайте йому допоможемо і заспіваємо йому нашу пісеньку про частини тіла:
Head and shoulders,
Knees, and Toes,
Knees, and Toes.
Head and shoulders,
Knees, and Toes,
Knees, and Toes.
And eyes, and ears,
And mouth, and nose.
Head and shoulders,
Knees, and Toes,
Knees, and Toes.
Незнайку дуже сподобалася пісенька, і він вам вдячний за те, що ви йому допомогли.
Викладач: Ми співали про ніжки. А наші ніжки вміють бігати.
One, One, one - can you run?
Yes, I can. Look!
А ще ніжки вміють стрибати.
Two, two, two - you can jump, too?
Yes, I can. Look!
А також наші ніжки вміють ходити.
There, there, there - can you come to me?
Yes, I can. Look!
Введення словесних конструкцій
"We can read a book", "We can write with pen", "We study English".
Викладач: Давайте підемо і сядемо за наші столи-парти, ми ж з вами в школі.
А ще в школі завжди дізнаються щось нове. Ось і ми з вами сьогодні дізнаємося нові слова. Зараз я буду читати вірш, а ви слухайте і запам'ятовуйте всі нові слова. А називається цей віршик "Учень":
Мама каже синові:
"Ти вже читаєш, read,
І серед інших хлопців
Букви краще пишеш, write.
Шкода, що тільки не знайомий
Ти з англійською мовою.
Ось підручники, зошити.
Починай навчання, study.
Викладач: Які нові слова ви почули? Давайте переведемо їх "Ти вже читаєш, read". Значить read - це... (читати).
Закріплення хором та індивідуально.
"Букви краще пишеш, write". Значить write - це...(писати).
Закріплення хором та індивідуально.
"Починай вчитися, study". Значить study - це... (вчитися).
Закріплення хором та індивідуально.
Пам'ятайте, ми сьогодні говорили: I can run, I can jump, I can come to you. Також ми можемо сказати і з нашими новими словами. Допомагайте мені I can write, I can read, I can study English.
Закріплення хором та індивідуально.
Заключна частина.
Викладач: Ви сьогодні молодці! І розгадували загадки, і пісеньку співали, і слова нові вивчили. Ідіть до своїх мамам і татам і розкажіть, де ми сьогодні з вами були і що бачили.