logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      
      <tr>
        <td align=

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми.

Акваріумні рибки.

Автор: Мударисова.А.Х., МБДОУ N84, р. Набережні Челни, Республіка Татарстан.

 

Цілі: Дати уявлення про те, що в акваріумі живуть акваріумні рибки(акваріум
заповнений водою, ростуть рослини, живуть дрібні рибки - золота рибка, сомик.)
Мати уявлення про функції хвоста, плавників, зябер, рота, очей у риби.
Уточнити, які умови потрібні для того, щоб рибкам в акваріумі жилося комфортно
чим харчуються акваріумні рибки.
Виховувати бережливе ставлення до живих об'єктів, бажання піклуватися про рибок.
Виховувати спостережливість.
Словникова робота: акваріум, плавці, зябра, хвіст.
Хід заняття.
Вихователь з дітьми заходить у групу. І там бачать сліди.
Вихователь: Хлопці, чиї ці сліди? Хто ж сховався у нас в групі?
Діти починають йти по цих слідах, і знаходять сховався Буратіно.
Буратіно: Привіт, друзі!
Діти: Здрастуй, Буратіно!
Буратіно залишив дітям подарунки і побіг до школи.
Вихователь: Хлопці, що це за подарунок? Я вам загадаю загадку і ви спробуйте
відгадати її.
Вільну хвостом Туди - сюди, І немає мене, І ні сліду.
Діти: Риба
Вихователь: Правильно, хлопці, це риба. Дивіться, яка вона красива! Це золота рибка.
Вихователь проводить бесіду.
Вихователь: Як себе почуває рибка в банку?
Діти: Добре, але рибці тісно.
Вихователь: Чому ви так думаєте?
Діти: Вода чиста, прозора, але місця мало.
Гра - фізкультхвилинка. Вихователь: Хлопці! Щоб рибку не було нудно одному, давайте перетворимося на рибок
Рибки весело граються В чистій тепленькій воді То стискатимуться, разожмутся, То зароются в піску.
Вихователь: Хлопці! Рибка мені сказала, що вона дуже хоче попасти в свій будинок.
Вона загубилася і не знає , де її дім. Вона тільки пам'ятає, що її будинок був більше , світліше, затишніше. Там були зелені рослини та багато подружок - рибок. Хлопці! Де ви раніше бачили таких рибок? Загадування загадок:
Подивіться, будинок стоїть, До країв водою налитий, Без віконець, але не похмурий, З чотирьох сторін прозорий. У цьому будиночку мешканці-Всі вправні плавці.
Значить, хлопці, тепер ви можете назвати її будинок.
Діти: Акваріум.
Вихователь: А тепер відпустимо рибу в свій будинок. Хлопці, які риби живуть у нашому
акваріумі?
Діти: Наші риби гарні, маленькі.
Вихователь: Так, ще вони спритні і веселі.
Вихователь: чи Можуть рибки прожити без їжі? Як ви думаєте , де потрібно брати корм
для риб?( для риб потрібен спеціальний корм, який продають в зоомагазині )
Для чого потрібні рибкам хвіст, плавники, очі, рот, зябра?
Багато корму потрібно сипати рибкам?(рибки маленькі , тому годувати їх треба
помірно , від зайвого корми закисає вода, рибки можуть загинути)
Куди потрібно насипати корм ? (в спеціальні годівниці , він буде плавати на
поверхні, а рибки будуть підпливати і є його ).
А тепер скажіть , хлопці, можуть акваріумні риби прожити без допомоги людини?
( вони не можуть жити без допомоги людини).
Вихователь: Хлопці! Нехай рибки відпочивають, а ми виходимо в роздягальню. Виходимо
тихо - тихо! А частування яке приніс нам Буратіно з'їмо пізніше.

   
Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове