logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      
      <tr>
        <td align=

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми.

«Веселі восьминіжки»

Колективна робота в нетрадиційній техніці. 2 молодша група.

Автор: Шубіна Наталія Юріївна, вихователь 2 категорії МДОУ N 23 п. Нахабіно, Красногорського району, Московської області.

 

Цілі: закріпити знання дітей про мешканців морських глибин - осьминогах; розвивати дрібну моторику рук; вчити відповідати повним відповіддю на питання; розвиток уваги і пам'яті; проведення психологічної розрядки за допомогою яскравих фарб.
Попередня робота: розглядання картинок мешканців морських глибин; читання оповідань про осьминогах; перегляд мультфільму «Весела карусель».
Матеріали: ватман, розведена гуаш, магнітофон, аудіозапис.
Техніка: пальчикове малювання, ладошковое малювання.
Хід заняття:
(діти сидять за столами, розташовані півколом. На дошці - ілюстрації із зображенням морських мешканців: кальмар, восьминіг, морська зірка.)
В: Діти, подивіться на дошку? Кого ви бачите?
Д: Ми бачимо кальмара, восьминога і морську зірку.
В: Правильно, а де вони живуть?
Д: Вони живуть у морі.
В: Вірно, Міша, покажи, будь ласка, нам картинку з морською зіркою.
(дитина виходить до дошки і показує, називає)
В: - Молодець, а ти, Вероніка, покажи нам кальмара.
(дитина виходить до дошки і показує, називає)
В: Добре, а Петя покаже нам картинку з восьминогом.
(дитина виходить до дошки, показує картинку і називає мешканця моря)
В: Молодці, ви правильно показали всіх морських мешканців. А чи зможете ви вгадати, якого мешканця не стало?
(Проводиться гра «Назви, чого не стало?». Діти закривають очі, вихователь прибирає 1 картинку. Діти відкривають очі і називають фотографіями. Гра проводиться 2-3 рази)
В: Молодці. А давайте ми з вами перетворимося в маленьких восьминіжок і потанцюємо на морському дні!
(діти виходять на килим під пісеньку «Восьминіжки» і повторюють рухи танцю за вихователем)
В: Ви дуже гарно танцювали, а тепер давайте намалюємо себе-восьминіжок і те, як ми танцюємо на морському дні.
(діти по черзі виходять до дошки, вибирають потрібний колір гуаші, вмочають долоньку в мисочку і залишають на попередньо пофарбовані в блакитний колір ватмані свій відбиток - долоньку. Потім миють долоньку в тазику і, набравши на пальчик гуаш іншого кольору, роблять осьминожке очі і ніс. Коли всі діти намалюють своїх осьминижек, ватман знімається з дошки, кладеться на стіл, і за допомогою пальчиків діти малюють водорості і камінчики на морському дні).
В: Подивіться, які забавні у нас вийшли осьминожки! Ви молодці! А ось вам дарунок від наших мешканців морських глибин - мармелад!
(діти після розглядання роботи їдять частування).

 

   
Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове