logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      
      <tr>
        <td align=

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми.

СНІГОВИКИ В ГОСТЯХ У ХЛОПЦІВ.

Заняття з сенсориці в 1мл. групі.

Автор: Чудаева Марина Олександрівна, вихователь вищої категорії, стаж роботи 23 роки, МДОУ, ЦРР д/садок N 36 «Горобинка», смт. Львівський, МО, Подільський р-н.

 

Програмовий ЗМІСТ: Продовжувати вчити дітей діяти із збірно-розбірними іграшками, вчити складати предмети з частин, орієнтуючись на їх величину і положення в просторі, підбираючи у співвідношенні: великий, поменше, маленький. Продовжувати формувати тонкі дії руки, вміння діяти кінчиками пальців, удосконалювати координацію і точність рухів при нанизуванні бус на нитку. Закріплювати вміння підбирати предмети певного кольору за зразком, вживати у мовленні назви основних кольорів. Розвивати мовленнєву активність, вміння відповідати на запитання педагога, промовляти слова пальчикової гімнастики і фізкультхвилинки. Виховувати дружні взаємини, посидючість, вміння доводити розпочату справу до кінця, бажання допомагати іншим.
СЛОВНИК: сніговик, комірець, ковпачок, веселий, круглий, ошатний, різнокольоровий.
МАТЕРІАЛ: збірно-розбірна іграшка - сніговик за кількістю дітей, набори кольорових куль і нитка для нанизування бус, ялинка.
ХІД ЗАНЯТТЯ:
Діти входять в групу разом з вихователем, звертають увагу на вікно
- Яка зараз пора року? (зима) Чому на вулиці так біло? (багато снігу)
Вихователь читає вірш:
Випав білий сніжок,
Усюди посвітлішало.
Ліпимо, ліпимо ми сніжки,
Спритно й уміло. Діти імітують рухи
Зліпимо круглі сніжки
І величезні грудки.
- Ось скільки грудок ми наліпили. А давайте з цих грудок ми зберемо сніговиків. Діти підходять до столів - на столі піднос і сніговик - пірамідка.
Вихователь: Подивіться, як я буду збирати сніговичка. З чого я буду збирати? (кульок). Які вони за формою? (круглі). Найбільший кулька у нас вже є - це тулуб. Тепер я одягну красивий червоний комірець, потім круглу голівку і шапочку. Ось який гарний сніговик у мене вийшов.
А тепер ви зберете своїх сніговиків. Діти працюють самостійно. Індивідуальна допомога педагога дітям.
- Кого ми побудували? (сніговиків) Який сніговик у тебе вийшов? (ошатний, красивий, веселий) Якого кольору шапочка у сніговика, а комірець?
 Вихователь: Сніговик, сніговик
                         З'явився у дворі!
Ніс - морквина, рот - картопля,
І відро на голові!
Ось які гарні у нас вийшли сніговики, ай да молодці, наші хлопці!
Давайте ми з ними пограємо: На дворі великий мороз, трьом долоньки
Відморозити ніс можна. трьом ніс долонькою
Щоб не мерзли ніжки
Трішки поскаче. стрибки на 2-х ногах
- Ось ми з вами і зігрілися, а наші сніговики щось засумували. Що ж сталося, зараз я запитаю, в чому справа. Виявляється, у них є ялинка, але вона ненарядная. А їм хочеться потанцювати навколо гарної ялинки. Давайте допоможемо їм, зберемо для їх ялинки красиві намиста.
2. Пропоную дітям сісти за стіл. Подивіться, у нас є ниточки на кінці з бусинкою. А ось і бусинки в коробочці. Вам треба на свою ниточку зібрати все намисто такого ж кольору, як намистинка на кінці. Діти беруть ниточку з бусинкою. Якого кольору ти будеш збирати намисто?
Діти працюють самостійно.
Вихователь надає індивідуальну допомогу, хвалить дітей, уточнює всі намистинки, дитина зібрав такого ж кольору. Якого кольору в тебе вийшли намисто? Разом з дитиною вішає їх на ялинку.
Сніговики дякують дітям за допомогу. Разом з дітьми водять хоровод навколо ошатною ялинки під пісеньку.

   
Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове