logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      
      <tr>
        <td align=

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми.

Веселі вагончики.

Конспект колективної аплікації для дітей другої молодшої групи та їх батьків

Автор: Карасьова Тетяна Володимирівна, вихователь першої кваліфікаційної категорії, Державне дошкільний навчальний заклад-Центр розвитку дитини-дитячий садок N 33 Красносельського адміністративного району Санкт-Петербурга.

МЕТА: виховувати у дітей чуйність, співчуття до ігровим персонажам, викликати бажання допомагати їм:
ЗАВДАННЯ: закріплювати уявлення про геометричну фігуру прямокутнику, вміння розрізняти кольори; продовжувати вчити ритмічно розташовувати прямокутники по смузі (рейках); закріплювати вміння брати пензлем клей, наносити його на папір; вчити промокати після прикладання деталі клей серветкою і щільно притискати деталь (вікно) до паперу (вагону).
МАТЕРІАЛ: підготовлений плакат з рейками і паровозиком; ігровий персонаж - говорить баранчик; клей, пензлі; кольорові прямокутники - вагончики, кольорові квадрати - віконця; кола - колеса.

ХІД ЗАНЯТТЯ

-Сьогодні ми з вами відправимося в чарівний ліс. Тільки на чому ми туди вирушимо? (відповіді дітей: на поїзді)
-Ой! Хто це? Чуєте? (голос баранчика)
-Здрастуй баранчик! Ти звідки
-Баранчик каже, що він і його друзі дізналися, що ми в ліс зібралися і хочуть з нами. Вони сидять і мріють про те, як було б добре, якби у них були різнокольорові вагончики з віконцями.
-Чи згодні ви допомогти нашим іграшок - зробити різнокольорові вагончики з вікнами.

Вихователь пояснює, як правильно користуватися клеєм, і нагадує послідовність наклеювання спочатку вікон, а потім і коліс. Потім звертає увагу дітей на форму і колір вагончика, вікон та коліс, пояснює, що іграшки дуже хочуть, щоб у вагончиків були вікна. А в цей час батьки допомагають своїм дітям.

ПАЛЬЧИКОВА ГІМНАСТИКА
Дружать в нашій групі дівчатка і хлопчики
А тепер примирять маленькі пальчики
Раз два три чотири п'ять ми починаємо вважати
Раз два три чотири п'ять ми закінчили рахувати

Після того, як діти зробили свій вагончик його ритмічно наклеюють на загальний плакат, щоб вийшов поїзд.
По закінченню роботи вихователь розмовляє з баранчиком. Він запитує, чи подобається різнобарвний поїзд.
Потім запитує у дітей, чи знають вони, як їздити по залізниці і що для цього треба.
Переконавшись, що діти уявляють собі, як можна грати в поїздку залізницею, вихователь пропонує зробити паровозик і разом з баранчиком під музику поїхати в ліс.

 

   
Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове