logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      
      <tr>
        <td align=

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми.

«Допоможи білочці»

Конспект заняття з ІЗО-діяльності у 1 молодшій групі.

Автор: Меселян Олена Іванівна, вихователь 1 кваліфікаційної категорії.

 

Програмовий зміст: продовжувати вчити дітей З нетрадиційних способів діяльності - малювання через трафарет, методом стусана щетинною щіткою, малювання ребром долоні, кінчиком пальця від плям, мильними бульбашками. Розвивати дрібну моторику рук, емоційну чуйність, інтерес до ІЗО діяльності. Виховувати старанність, акуратність.
Попередня робота: дидактичні ігри з кольоровими кульками, мозаїкою, кубиками, знайомство з формою, кольором, величиною (розвиток сенсорного досвіду). Спостереження за явищами природи, розглядання одягу, читання книг, моделювання з кольоровими кружечками.
Матеріал до заняття: штемпельні подушки, круглі щетинні пензлі, гуаш, трафарети, медичні шприци (плями), вологі серветки.
Хід заняття:
Вихователь: Вас зустрічають незвичайні художники!
Діти входять під музику, вітаються з гостями.
Вихователь: Ой, хлопці, які ви красиві, у вас такі різнокольорові вбрання, просто чудо.
( Ми діти енергійні,
Хлопці симпатичні.
Ми веселі помічники,
Незвичайні художники).
Вихователь: А чому ви незвичайні художники?
( Ми малюємо не тільки пензликом).
Вихователь: А чому ж ви вмієте ще малювати?
( Пальцями, долонькою, сухий щетинною щіткою, ребром долоні, мильними бульбашками).
Вихователь: Ай, да молодці!
Під музику входить білочка.
Білочка: Я красуня білочка,
Без діла не сиджу.
Щоб чисто було в хаті,
Порядок наводжу.
- Ой, що це? Я так і знала. Моя донька бешкетниця зіпсувала всі мої картини.
- Ой, біда! (плаче).
Вихователь: - Не переймайся білочка. Наші незвичайні художники тобі допоможуть. Допоможемо білочці? (Так).
Художники підходять до столу, де будуть малювати плямами.
Вихователь:- Чим ми будемо малювати? (Пальчиком від плям).
По закінченні роботи білочка хвалить дітей.
Вихователь: - Діти, подивіться, тут плаче півник! Півнику забули намалювати хвіст. Допоможемо йому? Чим ми будемо малювати? (Ребром долоні).
Білочка: - Ой, які молодці! Мені дуже подобається! І півник який став красивий!
Вихователь: І з цією роботою ми з вами впоралися. А тепер допоможемо намалювати ялинки і їжачків. Чим ми будемо малювати? (Сухий щетинною щіткою).
По закінченні роботи, білочка хвалить дітей.
Білочка: - А зараз, я хочу з вами пограти.
Гра «Чарівні фарби» на магнітній дошці.
Під музику входить замурзана Беляночка. В руці у неї ватман.
Білочка: - Ти навіщо зіпсувала всі картини?
Беляночка: - А ось навіщо. (Відкриває ватман з намальованими куле-мулями). Я хотіла намалювати картину, а в мене нічого не виходить. (Горнеться до мами-білочку).
Білочка: - Художниця ти моя. Цьому треба вчитися. Не плач, дивись, які гарні картини намалювали хлопці. Яскраві, барвисті.
Беляночка: - А, це вони самі?
Вихователь: - Звичайно самі. Беляночка, приходь до нас в дитячий сад, і ми тебе навчимо.
На столі з'являється картина «Зима».
Беляночка: - А я знаю, знаю. На цій картині не вистачає заметів.
Вихователь: - Ось зараз ми намалюємо замети. Чим ми будемо малювати? (Мильними бульбашками). Правильно, молодці!
Після роботи білочка хвалить дітей.
Сюрпризный момент. На намальовані замети, падають сніжинки.
Вихователь: - Ось цю картину, наші художники, дарують вам на пам'ять!
Беляночка: - Велике спасибі! Ми дуже раді!
Діти разом з білочкою і Беляночкой йдуть з групи під музику.

   
Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове