logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      
      <tr>
        <td align=

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми.

«Підводний світ»

Художеетвенно-конструктивна діяльність.

Автор: Ситникова О. В., вихователь.

 

Мета: Створення композиції з використанням нетрадиційного художнього матеріалу.

• Завдання: Розвиток слухового і зорового уваги, розвиток логічного уяви. Розвиток дрібної моторики рук, розвиток спостережливості, інтересу до форм і образів навколишнього світу. Виховання терпіння і акуратності.

Завдання: За методикою Н.М. Конышевой художньо-конструктивна діяльність. Індивідуальне «Декоративна рибка», колективна «Підводний світ» з використанням нетрадиційного художнього матеріалу.

Попередня робота. Читання про мешканців підводного світу. «Великий морський звір» (за мотивами казки Г. К. Андерсена), перегляд мультфільму «Русалонька», розглядання картинки кораловий риф, рибок. Переведення рибок-зразків на картон і вирізування. Нанесення
• пластиліну на вирізану рибку товщиною 1-2 мм.

Матеріал: Тарілочка з різними насінням (кабачок, кукурудза, гарбуз, насіння, гороху). Намистинки, трафарети - з силуетами морської зірки, морського коника, корали, медузи, восьминоги. Баночки з піною, трубочки, кольорова сіль, пшоно 4-х кольорів, ниточки зеленого кольору (довжиною 5 див), черепашки, кисті, вода, клей, серветки, баночки для сміття, пісок.

Музичний ряд: Аудіозапис «Шедеври інструментальної Музики», Звуки живої природи «Шторм»

Хід заняття; (В процесі роботи дітей звучить музика)

Вихователь: Хлопці, давайте візьмемося за руки і скажемо один одному добрі, ласкаві слова. Наприклад: (- Женя у тебе гарні очі;
- Лоліта, ти сьогодні добра, красива) Молодці всі сказали один одному добрі і ласкаві слова. Сьогодні у нас незвичайна зустріч. Ми вирушимо з вами в незвичайну подорож в підводний світ, який ми самі створюємо.
Хлопці ми з вами розглядали і читали про мешканців підводного світу.
Згадайте його мешканців і назвіть?
Відповіді дітей: Різні рибки, морська зірка і т. д. Вихователь: Яким ви уявляєте собі підводний світ? Відповіді дітей: Гарний, чарівний і т. д.
Вихователь: Давайте створимо свій підводний світ. Візьміть своїх
рибок, розгляньте. Чого не вистачає у рибок? Відповіді дітей: Лусочок, глазиков.
Вихователь: Давайте'ми їх доробимо. Лусочки ми можемо зробити їх різних матеріалів. Підійдіть до столу подивіться, що ви бачите?
Відповіді дітей:
Вихователь: Візьміть матеріал, який вам потрібен для роботи.

(Діти завдають лусочки, оченята обраними матеріалом)

- . Вихователь: Хлопці, будьте уважними лусочки повинні
розташовуватися ритмічно з урахуванням форми рибки. Хто закінчив свою роботу може підійти до столу і приступити до створення підводного світу.

■ (Діти, виконали завдання, підходять до столу, на якому лежить дзеркало, для виконання колективної роботи, виготовлення підводного світу)

Окремо на столах лежать: трафарети з силуетами морської зірки, морського коника, коралів для виготовлення медуз - баночки з піною, трубочки, сіль, пшоно, черепашки, кисті баночки з водою, клей, нитки зеленого кольору, пісок. Діти вибирають потрібний матеріал і приступають до роботи, створення підводного світу. В прогресі заняття вихователь запитує дітей.
Вихователь: Що вони роблять і з якого матеріалу?
(Після того, як робота буде виконана).
Вихователь: Хлопці, давайте відправимо рибок в подорож в наш
підводний світ. І розглянемо його.

(Звучить шум моря)

Вихователь: Ось і ожив наш підводний світ. А тепер скажіть, що ви відчуваєте, дивлячись на наш підводний світ?

Відповіді дітей: Здивування, радість і т. д.
Вихователь: Молодці хлопці, ви створили дивовижний підводний світ.

На світі все цікаво, Так хочеться багато дізнатися! Ми будемо любити нашу Землю, Її красу охороняти.

Вихователь: Дякуємо вам, ви сьогодні гарно працювали.

 

   
Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове