logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      
      <tr>
        <td align=

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми.

«Жив-був літачок»

Комплексне заняття. Розвиток мовлення і конструювання.

Автор: Морозова Т. П., МДОУ Дитячий садок «Казка», р. Буинск.

 

Мета: Викликати у дітей радість від читання вірша, вчити дітей підговорювати слова вірша під час читання його педагогом. Розвивати дрібну моторику, виховувати акуратність. Вчити майструвати саморобку з орігамі. Ознайомити дітей з властивостями паперу. Допомогти кожній дитині досягти бажаного результату.

Попередня робота:
Розглядання картинки про літачку, читання віршів про літаку, знайомство з властивостями паперу, з пооперационной картою.

Матеріал: Квадрат з білого паперу 15×15 на кожну дитину. Літак іграшка, літак з орігамі.

Хід заняття
На столі у вихователя варто літак іграшка або картинка з зображенням літака.

Вихователь: Я вам трохи розповім про літаку, що літак літає в повітрі і тому відноситься до повітряного транспорту. Коли літак летить і видає звук «Р», що літак стоїть в аеропорту і веде його пілот-льотчик.
Згадайте хлопці, що ми з вами читали вірш про літаку. Хто з вас може розповісти.

Ангеліна:
« Літак побудуємо самі
Поднесемся над лісами
Поднесемся над лісами
А потім повернемося до мами»

Вихователь: Артем ти теж розкажи це вірш А. Барто «Літак».

Фізкульт хвилинка.

Вихователь: А зараз ми з вами пограємо в гру «Літаки»
1. Покажемо рух, як літає літак і як він звучить.
2. Летить літак в аеропорт і приземляється.

Хлопці у вас у всіх є коло двох кольорів червоний і синій, гра «Знайди свій колір» літак приземляється до свого кольору.
Молодці - всі впоралися зі своїм завданням. Ми пограли, а зараз ми сядемо на свої місця.
А зараз ми з вами зробимо літачок з паперу, а то у нас на столі стоїть один літак, а ми йому зробимо друзів літаків.
Подивіться, у вас у всіх на столі лежить квадрат білого паперу, давайте зігнемо його навпіл по діагоналі, потім розгорнемо його і дві прилеглі одна до іншої сторони квадрата зігнемо до діагоналі, ще раз зігнемо до діагоналі, потім відгинаємо крила літака. Подивіться, як добре вийшло у Артема, Риналя, Айнура. А зараз ми пограємо зі своєю виробом. Давайте пограємо «Чий літак далі пролетить». Молодці як добре впоралися із завданням.

Підсумок заняття: Сьогодні на заняття ми згадали пройдене вірш, запам'ятали, що літак належить до повітряного транспорту, познайомилися з приголосної букви «Р»

   
Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове