![]() ![]() |
|||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||
Конспекти занять з дітьми.КОНСПЕКТ ЗАНЯТТЯ-КАЗКИ З КОНСТРУЮВАННЯ З ПАПЕРУ "ПАРОВОЗ" ДЛЯ ДІТЕЙ МОЛОДШОЇ ГРУПИВихователь молодшої групи Глазиріна З. М., д/з N 47 ВАТ "РЖД", місто Александров, Володимирська областьМЕТА: Продовжувати знайомити дітей із залізницею. Виховувати у дітей чуйність, співчуття до ігровим персонажам, викликати бажання допомагати їм. Вчити дітей складати прямокутний аркуш навпіл, поєднуючи сторони і кути, згладжуючи лінію згину. Продовжувати вчити правильно тримати ножиці і діяти ними, розрізати впоперек широку смужку паперу, отримуючи нові форми (квадрати). Закріплювати вміння ритмічно розташовувати квадрати на смузі. ХІД ЗАНЯТТЯ: На килимі з кубиків побудовані рейки. Вихователь розповідає: -Йду я сьогодні в дитячий садок і зустрічаю на дорозі цуценя Бульку. Сумний такий плететься, хвіст опущений, навіть скигле тихесенько. -Що сталося?- запитуємо. -У зайчика живіт болить, мені його дуже шкода, -каже. -А лікаря до зайчику покликали? - питаю. -Не йде лікар в ліс, каже, щоб зайчика сюди привезли. А привезти не на чому. У них так в лісі ні автобусів, ні тролейбусів немає. І всі звірята з хворим зайченям сидять, а животик у нього все болить і болить, - і Булька зовсім расскулился. Почала я його втішати, гладити, дивлюся - до мене мама-зайчиха біжить. Вигляд у неї тривожний, очі червоні. -Будь ласка, - просить, - зробіть нам вагончики, ведмежата поклали рейки, а вагончиків немає. -Добре, -кажу, -я зараз піду до дітей і попрошу їх. Мама-зайчиха дякує, лапки до грудей притискає. А Булька зрадів, стрибає і скаче: -Ура! Хлопці обов'язково допоможуть, вони нам завжди допомагали. У нас будуть вагончики! Ура! Ми повеземо зайчика лікуватися, а потім будемо на поїзді кататися!" Вихователь з'ясовує, чи згодні діти взятися за таку складну справу. Отримавши їх згоду, уточнює завдання. На початку вихователь показує готову виріб і пропонує дітям подумати, як її зробити. Задає дітям питання, як розташовані вікна, двері, однаково вони розташовані з двох протилежних сторін. Після пояснення завдання вихователь пропонує розпочати конструювання. По закінченні заняття вихователь з дітьми ставлять вагончики на рейки і їдуть до зайчику. Вихователь дякує дітям за допомогу : -Тепер наш зайчик обов'язково видужає, дякую хлопці. |
|||||||||||||||||||
| Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту. При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове |
|||||||||||||||||||