logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      
      <tr>
        <td align=

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми.

Заняття - гра: «До бабусі в село» для другої молодшої групи.

Автор: Світлана Олександрівна Коновалова, вихователь другої кваліфікаційної категорії, Дитячий сад N36 "Дзвіночок"., Пермський край р. Чайковський.

 

Мета: Формування граматично правильного мовлення дітей.
Завдання:
Освітні:

  • Закріпити знання дітей про свійських тварин та їх дитинчат.
  • Активізувати словниковий запас дітей.
  • Закріпити знання про овочі.
  • Вчити діяти з уявними предметами.
  • Познайомити дітей з російським побутом.

Розвиваючі:

  • Розвивати уяву.
  • Прищеплювати інтерес і бажання брати участь у колективних іграх.
  • Розвивати міміку, рухи, творчі здібності.

Виховні:

  • Створювати дітям гарний настрій.
  • Виховувати естетичні почуття, доброту, дбайливе ставлення до домашніх тварин і один до одного.
  • Виховувати моральні якості у дітей.

Матеріали та обладнання: декорації сільського побуту (будинок бабусі, курник та його мешканці), корова з телям, собака з цуценям, город (грядки з зеленню і овочами), піч, баночки (сіль, борошно, цукор, олію, дріжджі), посуд (каструля, сковорідка, чашки, тарілки, глечик), серветки, музика, ігри (відерце, хусточку, річка).

 

Хід заняття:
- Хлопці до нас в групу прийшов лист. Давайте дізнаємося, хто нам написав його.
(читаємо)
«Здрастуйте, мої дорогі хлопці! Мене звуть бабуся Мотря. Я живу в селі Савіно. Тут дуже добре і весело. У мене живуть різні тварини, хочете їх побачити? Приїжджайте в гості. Я дуже дуду чекати. До зустрічі!
- Ну що поїдемо до бабусі в гості? А на чому поїдемо?
(діти відповідають)
- Сідайте в автобус. Хлопці, я з вами не можу поїхати, так як мені потрібно залишитися в дитячому саду. Не забудьте вийти на зупинці, яка називається «Савіно». Там вас зустріне бабуся. Щасливого шляху.
(Звучить музика. Діти їдуть в автобус).
Оголошується зупинка «Савіно». Діти виходять. Їх зустрічає бабуся.
Бабуся: Здравствуйте, мої дорогі! Мене звуть бабуся Мотря. Як ви доїхали? Не втомилися? (відповіді дітей)
У моєму селі багато будинків. Я покажу вам свій. Проходьте, будь ласка. Тут у мене город.
 (Проходять на город).
- Подивіться, що у мене росте на грядках? А як вони виглядають? Якого кольору? А на смак? Любите овочі?
 (відповіді дітей)
- Що ти любиш Настя? А ти ....?
(відповіді дітей)
- Хлопці, а ви вмієте відгадувати загадки?
(Загадує дітям загадки).
- Молодці, тепер ходімо далі, я покажу вам свого улюбленця.
-Як ви думаєте, чий це будинок? Хто там живе? (відповіді дітей)
- Правильно. В ній живуть собака Жучка і щеня Дружок.
- А для чого мені потрібна собака? Як ви думаєте? (відповіді дітей)
- Подивіться, яка маленька собачка. Хто це?
-Який він? (діти відповідають)
(собака гавкає)
Бабуся звертається до цуценяті:
-Що ти сказав цуценя? Тебе звуть Дружок? Ти хочеш пограти?
- Давайте, хлопці, пограємо з Дружком.

Гра «Дружок».
- У мене живе Дружок
Чорний маленький щеня.
Тяв - тяв - тяв - тяв, голос подає щеня.
(Діти скачуть, як цуценята, подають голос).
- Я кричу йому Дружок, висловлюється щеня.
(стрибає на місці, гавкають).

-Який гарний песик! Нехай погуляє, а ми підемо далі. Ось тут у мене курник. Хто хлопці тут живе? (відповіді дітей)
- Як кричить півник? А ось так хто кричить «кудах-тах-тах?
- Яка курочка? А курчата? Скільки лапок? А що курочка нам дає?
А яку гру ви знаєте про курочку? Давайте ми з вами пограємо в гру «Курочка - рябушечка». (Розподіл ролей)
(звучить імітація голосу корови)
- А тепер відгадайте, хто тут живе? (відповіді дітей)
- Правильно, тут живе корова Корівка. Подивіться, яка вона? Що у неї є?
- А хто поруч з Корівкою? (теля)
- А як корова з телям мукають? (Му-у!)
- Моя корова дуже хороша. Вона дає багато молока! Ось вим'я. Звідси біжить молочко. Хочете попити молочка? (так)
-Треба Корівку подоїти (доїть корову .пригощає дітей)
-Дітки, ви до мене приїхали в гості, і я хочу вас пригостити оладками. Напечем?
-Проходьте до хати. Подивіться, тут у мене піч, стіл, лавки і т. д.
(показує будинок)
-А що потрібно для того, щоб спекти оладки? Які продукти потрібні?
Діти відповідають (молоко, яйце, борошно, цукор, сіль, дріжджі).
Беруть каструлю, кладуть продукти, розмішують, ставлять у піч.
В той час, коли печуться оладки, діти грають у гру «Ладушки».
Гра:
-Ладусі, ладки
Де були
У бабусі
Спекла нам бабуся
Солодкі оладки
Маслом поливала
Дітям давала
(ім'я)два, ...два, два ...
Всім дала!
Оладки спеклися.
-Сідайте хлопці! Їжте, приємного апетиту!

   
Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове