logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      
      <tr>
        <td align=

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми.

«Ознайомлення з живим об'єктом з використання моделювання в 1 мл групі»

Конспект комплексного заняття.

Автор: Валієва Лілія Фоатовна - вихователь д/с N64 "Сонечко" Алмет'евськ район, с. м. т. Н.Мактама.

 

Мета: Знайомити з сухопутної черепахою, виховувати доброзичливе, дбайливе, дбайливе ставлення до вихованця. За допомогою відбитків пальців домалювати малюнок (лапки, голову, хвостик). Вчити складати з двох частин картинку. Розширити словниковий запас (слово панцир). Закріплення жовтого кольору, знайомство з помаранчевим кольором.

Матеріал: Жива черепаха, мольберт з готовим малюнком черепашки, половину альбомного листа, де намальований круг (панцир черепахи), гуаш жовта або оранжева, ганчірочки, ємності з водою на кожну дитину.

Хід заняття: Сюрпризный момент. Стук у двері прийшов поштар приніс посилку, а в посилці гра «Чарівний конвертик»

Вихователь: Діти подивіться, що нам приніс листоноша. Він приніс посилку. Давайте подивимося цю гру і пограємо.
Подивіться, тут картинка є, і ще частини картинки. Потрібно буде зібрати картинку з двох частин. (Пропонують зібрати дітям).
А хто тут зображений хлопці?

Діти: Черепаха

Вихователь: А тепер послухайте вірш.
Б. Заходер «Черепаха»
Черепаха всіх смішить
Тому що не поспішає
Але куди поспішати тому
Хто завжди в своєму будинку?
Хлопці подивіться, хто тут спить (відкриває коробочку, де спить черепаха).

Діти: Черепаха

Вихователь: Хлопці тільки не можна кричати й галасувати, тому що черепаха зараз спить. Ми з вами з боку її розглянемо. Що у неї є?

Діти: Хвостик, лапки, голова.

Вихователь: А ще у неї є панцир «будиночок». Знайомить з новим словом «панцир» (разом з дітьми проговорюють слово панцир).
Подивіться на нашому столі лежать листочки, з допомогою пальчиків ми разом з вами домалюємо черепашку.
Вихователь показує, що будемо друкувати вказівним пальцем; спочатку маку пальчик в жовту гуаш, а потім навколо панцира робимо лапки, голову і хвостик. Після того як ви закінчите малювати потрібно пальчики помити в ємності з водою і витерти ганчіркою.
Після того як діти домалюють, разом переглядаємо малюнки.
В кінці заняття згадати, кого ми сьогодні розглядали? Що малювали? Чим ми малювали? Яким кольором малювали?

   
Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове