![]() ![]() |
|||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||
Конспекти занять з дітьми.«Давайте разом пограємо»Конспект заняття з математики в середній групі.Автор: Лаврова Ірина Миколаївна, вихователь, ГДОУ N35 Фрунзенського району р. Санкт-Петербург.
Мета: Закріпити уявлення дітей про геометричні фігури. Вправляти дітей в умінні класифікувати блоки по знаках. Вчити читати блоки по знаках. Вчити викладати алгоритм по ланцюжку. Розвивати увагу, логічне мислення, спостережливість. Розвиваюче середовище: набір блоків Дьєнеша , картки для кожного для гри «Заселимо мешканців у свої будиночки», картки з алгоритмами, картки із зображенням предметів (іграшок), логічні кубики з наклеєними на них символами, два обруча, картки-схеми. Хід заняття: В гості до дітей приходить лялька Катя і просить їй допомогти. Батьки купили їй гри, але вона не знає як в них грати. Діти погоджуються, сідають за столи. Перша гра називається «Заселимо мешканців у свої будиночки». Діти розкладають блоки Дьєнеша за двома властивостями: товщина і колір, колір і форма, розмір і колір. Все добре виконали завдання. Вихователь пропонує нову гру, яка називається «Подаруємо ляльці намисто». Дітям роздаються картки з алгоритмом для викладання бус. Намисто викладаються на столі. Всі виконали завдання, вихователь похвалив дітей і запропонував відпочити. Хвилинка відпочинку: Звучить музика, діти рухаються під музику. Музика зупиняється - діти виконують рух, що зображено на картці-схемі. Діти приходять в магазин, де представлений великий вибір іграшок. У кожної дитини є сумочка в ній грошики (3 логічні фігури). На одну «гріш» можна купити тільки одну іграшку. Правила покупки: купити можна тільки таку іграшку, в якій є хоча б одна властивість логічної фігури. Всі діти добре впоралися з цим завданням. Педагог хвалить дітей і пропонує ще одну гру, яка залишилася з принесених лялькою Катею. Гра називається «Садівники». Вихователь викладає перед дітьми три обруча - каже що це клумби. У ці клумби ми посадимо квіти. Кожен «садівник» (дитина) вибирає собі клумбу, великий кольоровий обруч і по черзі підкидає логічний кубик. За допомогою кубика діти дізнаються, яку фігуру вони будуть викладати в обруч. Коли всі квіти (блоки) будуть викладені на клумбі, вони можуть познайомитися і розповісти про себе.
|
|||||||||||||||||||
| Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту. При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове |
|||||||||||||||||||